No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Rahvusvaheline visuaalteatrifestival NuQ Treff 2017

Tu 30/05/2017 19:00 - Su 04/06/2017 23:59
9.00 - 25.00

NUKU teatri visuaalteatrifestival, mis toimub sel aastal 1.–4. juunini, kannab uut nime NuQ Treff.


Festival, mis viimased kümme aastat toimunud Tallinn Treff Festivali nime all, on lisaks nimele uuenenud ka programmi ülesehituse ja visuaalse identiteedi poolest. Seekordse teatripeo tähtsündmusteks on visuaalteatrimaailma tippude, Gisèle Vienne’i ja Paul Zaloomi lavastused.

Nelja päeva jooksul toimuvad lisaks täiskasvanutele ja lastele mõeldud valitud lavastuste etendustele ka vestlused esinejatega, töötoad publikule ja teatritegijatele ning festivali klubi. Kogu festivali keskuseks on uuenenud NUKU teatri- ja muuseumikompleks, etendused toimuvad lisaks ka Von Krahli, Kanuti Gildi, Sõltumatu Tantsu Lava ja KUMU saalides.

Lavastused, mis Tallinnas esitusele tulevad, on välja valinud festivali kunstiline juht Vahur Keller. Mitmed lavastused jõuavad siia Prantsusmaal Charleville-Mézières’s toimuva maailma olulisima nukuteatrite festivali Festival Mondial des Théâtres de Marionnettes kaudu. 

Lisaks peaesinejatele on Tallinnasse tulemas veel üle 15 lavastuse Prantsusmaalt, Austriast, Soomest, Saksamaalt, Sloveeniast, Venemaalt, Taanist, Suurbritanniast, Norrast ja Eestist.

Kogu programm on avalik alates 1. märtsist.

15.02.16 - 15.03.16 müügil festivali passid hinnaga 60 €

Pass annab õiguse külastada 10 festivalietendust.
Passe vahetatakse konkreetse etenduste piletite vastu NUKU kassas 1. märtsist - 31. märtsini.

Lisainfo leiab kodulehelt www.nuku.ee/festival

Events website: http://www.nuku.ee/et/festival

Show descriptionHide description
Festival events
No events were found
Loading...
Reload