No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Imelaps

Th 21/09/2017 19:00
Võru Kino Kannel
Past event
Žanr: Draama
Alla 12 a. mittesoovitatav

Frank Adler (Chris Evans) on üksikisa, kes kasvatab ühes Florida väikelinnas imelast, oma hakkajat õetütart Maryt (Mckenna Grace). Franki plaan kinkida Maryle normaalne elu läheb luhta, kui kuuldused tüdruku tohutust matemaatilisest talendist jõuavad Franki võimuka ema Evelynini (Lindsay Duncan). Edule orienteeritud daam on valmis vajadusel Franki ja Mary lahutama, kui tüdrukut teisiti kuhugi erikooli panna ei saa. Sündmuste keerisesse kistakse ka Franki ja Mary majaomanik (ning nende parim sõber) Roberta (Octavia Spencer) ning Mary noor õpetaja Bonnie (Jenny Slate), kelle murest õpilase pärast kasvab välja sümpaatia tolle onu suhtes.

"Imelaps" on eluterve huumoriga vürtsitatud emotsionaalne draama, mis ei tohiks kedagi külmaks jätta. Osades Chris Evans ("Kapten Ameerika: Kodusõda"), Mckenna Grace ("Elas kord..."), Oscari-võitja Octavia Spencer ("Koduabilised"), Jenny Slate ("Parks and Recreation"), Lindsay Duncan ("Lindmees", "Alice Imedemaal") jt. Lavastas Marc Webb ("(500 päeva) armastust", "Imeline Ämblikmees").

Kinodes alates: 15.09.2017
Filmi pikkus: 1h 41min

Lavastaja: Marc Webb
Osatäitjad: Chris Evans, Mckenna Grace, Lindsay Duncan, Octavia Spencer, Jenny Slate
Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ

Events website: http://vorukannel.ee/index.php?Menu=2&ID=995

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Imelaps Th 21/09/2017 19:00 Võru Kino Kannel
Past event
Price information

TAVAPILET 4 €.
SOODUSPILET 3 €.

Sooduspilet kehtib: pensionärid, vormis ajateenijad, lapsed 3 - 12 aastat (kaasa arvatud, pildiga dokumendi esitamisel).

NB! Perepilet saadaval ainult kohapeal!

Venue
Liiva 13 Võru Estonia
Promoter
SA Võru Kannel
Liiva 13 Võru 65609 Võrumaa
7868676
info@vorukannel.ee