No results have been found for your request.
Loading...
Reload

See

Th 14/09/2017 20:00
Võru Kino Kannel
Past event
Žanr: Draama, õudus
Alla 14 a. keelatud

Andy Muschietti („Mamma”) lavastatud õuduspõnevik “See” põhineb ülimenukal samanimelisel Stephen Kingi romaanil, mis on juba aastakümneid lugejais õudu tekitanud.

Seitse noort Maine’s Derrys elavat heidikut kutsuvad end Luuserite klubiks. Igaüks neist on kohalike kiusajate sihtmärgiks saanud omal põhjusel… ja nad kõik on näinud oma suurimaid hirme ellu ärkamas kujumoondajana, kelle nimeks on See.

Derry on olnud selle olendi jahimaaks linna rajamisest peale. Ta ilmub iga 27 aasta tagant maa-alusest kanalisatsioonist päevavalgele, et toituda linna laste hirmudest. Luuserite klubi koondab jõud, et ületada omaendi hirmud ja peatada tapatalgud, mis algasid vihmasel päeval, kui väike poiss paberlaevukest otsides kanalisatsiooniauku… ja otse kloun Pennywise’i käte vahele kukub.

„See” keskset kurjamit Pennywise’i kehastab Bill Skarsgård („Lahkulööja sari: Murdmatu”, telesari „Hemlock Grove”). Filmis astuvad üles ka noored näitlejad Jaeden Lieberher (“Midnight Special”), Jeremy Ray Taylor (“Alvin ja koopaoravad: Oravad rattas”), Sophia Lillis (“37”), Finn Wolfhard (telesari “Veidrad asjad”), Wyatt Oleff (“Galaktika valvurid”), Chosen Jacobs (peagi linastuv “Cops and Robbers”), Jack Dylan Grazer (“Halloweeni lood”) ja Nicholas Hamilton (“Kapten Fantastiline”).

Muschietti lavastatud filmi stsenaariumi loojad on Chase Palmer, Cary Fukunaga ja Gary Dauberman.

Kinodes alates: 8.09.2017
Filmi pikkus: 2h 15 min

Lavastaja: Andrés Muschietti
Osatäitjad: Bill Skarsgård, Finn Wolfhard, Javier Botet, Nicholas Hamilton, Megan Charpentier
Tootja: Warner Bros. Pictures
Levitaja: ACME FILM OÜ

Events website: http://vorukannel.ee/index.php?Menu=2&ID=993

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
See Th 14/09/2017 20:00 Võru Kino Kannel
Past event
Price information

TAVAPILET 4 €.
SOODUSPILET 3 €.

Sooduspilet kehtib: pensionärid, vormis ajateenijad, lapsed 3 - 12 aastat (kaasa arvatud, pildiga dokumendi esitamisel).

NB! Perepilet saadaval ainult kohapeal!

Venue
Liiva 13 Võru Estonia
Promoter
SA Võru Kannel
Liiva 13 Võru 65609 Võrumaa
7868676
info@vorukannel.ee