No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Suur sünnipäevapidu 2017, Rahvapidu, Saragossa band

Sa 02/09/2017 16:00
Paide E-Piim Spordihall
15.00
Kesk-Eesti Tre Raadio 101,0 MHz ning Paide linn ja Paide Kultuurikeskus kutsuvad!

SUUR SÜNNIPÄEVAPIDU 2017
2. septembril, Paide E-Piim spordihallis Kesk-Eesti Tre Raadio, Paide Linna ja Paide Kultuurikeskuse sünnipäeva suur finaal, Rahvapidu koos tuntud Saksa ansambliga Saragossa bänd.

Paide E-Piim Spordihallist saab üheks õhtuks Kesk-Eesti suurim peosaal, kus on elav muusika, pikad lauad, maitsvad söögid ja magusad joogid ning peetakse maha Kesk-Eesti suurim Rahvapidu!
Terve õhtu elavat muuskat ning lisaks öine RETRODISKO videoekraanidel.

Peo peaesinejaks on SARAGOSSA BAND Saksamaalt!

Saragossa Band on algusest peale teinud positiivset tantsumuusikat ja aidanud inimestel unustada oma igapäevamuresid ning pälvinud selle eest hulgaliselt kuldplaate ja ääreni täis paigutatud tuurikalendri.
Ansambel tegutseb juba aastast 1977 Münchenis ning on müünud selle aja jooksul miljoneid plaate ja olnud peaesinejaks tuhandetel kontsertidel, teleshowdel ja festivalidel.
Üks olulisi sündmusi, kus nad palju kordi on lavale astunud on nende kodulinnas toimuv Oktoberfest.
Igal juhul on suurfestivalide hõngu tunda ka 2. septembril Paide spordihallis, kus Saragossa bänd lavale astub.

Lisaks peaesinejale on Rahvapeol laval telesaate RAHVABÄND 2017 võitnud ansambel SINU NAINE ning samuti toob öötundidel noorematele inimestele nostalgiat endise menubändi Nexus
lauljatar MERLYN UUSKÜLA, kes esitab nii tüdrukutebändi populaarsemaid lugusid kui oma suurimaid hitte "Jälle 18" ning "Raju reede".

Esinejatele paneb punkti südaöö paiku algav RETRODISKO! Parimad hitid 80ndatest ja 90ndatest mängib suurtel ekraanidel ette VJ Andrus Kuzmin!

Sissepääs spordihalli avatakse tegelikult 2. septembril juba kell 15.00, sest päeval võtavad seal mõõtu Eesti parimad Rammumehed ning mängib meeleolumuusika ja toimuvad erinevad konkursid ja võistlused.

Õhtune muusikaprogramm koos Saragossa bandi, Sinu naise ja Merlyn Uusküla ning Retrodiskoga algab E-Piim Paide Spordihallis kell 19.00 ning peaesineja astub lavale kell 22, pidu kestab kella 3ni öösel.

Paide Spordihall on 2. septembril kujundatud üheks õhtuks Eesti suurimaks kõrtsiks, kus on suur lava elava muusikaga, ligi 1000 istekohta, pikad lauad, erinvad baarid ja toitlustuskohad ning hõljub tõeline festivalimeeleolu. Lisaks on avatud ka spordihalli siseõu, kus toimuvad jõukatsumised ja võistlused.

Lisainfo:
Kodulehelt: http://tre.ee/et/Sundmused/Suur-Sunnipaevapidu-2017-42
e-posti aadressil: info@tre.ee

Kuula:
Saragossa band - Agadou
https://www.youtube.com/watch?v=Ed8VvXIVh1I

Saragossa band - Zabadak
https://www.youtube.com/watch?v=fNQV0mboKg8

Saragossa band - Rasta man
https://www.youtube.com/watch?v=DHI90l446FU

Programm ja tegevused algavad Paide Kesklinnas juba 2. septembri hommikust, suur laat, välilava, palju mänge ja võistlusi, rammumeeste mõõduvõtmised, VIP-ide võistlused.
Päevaste tegevuste kohta lisainfo Paide Kultuurikeskuse kodulehelt: http://paidekultuurikeskus.ee/?c=kultuurisundmus&l=et&t=suur-sunnipaevapidu-ja-paide-kultuuurikeskuse-30-nda-hooaja-valook&id=2333

Rahvapeo eelmüügipileteid vahetatakse terve päeva jooksul Paide Kesklinnas asuvates Tre Raadio märgistusega telkides käepaelte vastu ning samuti toimub piletite müük ja käepaelte jagamine Spordihalli ees alates 15.00
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Suur sünnipäevapidu 2017, Rahvapidu, Saragossa band Sa 02/09/2017 16:00 Paide E-Piim Spordihall 15.00
Price information

To the tickets bought online a service fee of 0.50 € per ticket is applied

Pilet 15€

Sissepääs alates 16:00

Venue
Aiavilja 1 Paide Estonia
Promoter
Tre Music & Concerts OÜ
Asula 4c Tallinn 11312 Harjumaa
+372 56236022
siim@tre.ee