No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Lasteetendus ''Võluöö'' / Спектакль для детей ''Волшебная ночь''

Mo 26/12/2016 12:00
JÕHVI KONTSERDIMAJA KAMMERSAAL
12.00
Teater “Tuuleveski” (Jõhvi, Eesti) on loodud 1988. aasta kevadel kui Kohtla-Järve Noorteteater, 1993. aastast kannab ta nime “Tuuleveski”. Aastal 1996 loodi teatri baasil mittetulundusühing Teater "Tuuleveski", mille asutajateks olid teatri enda töötajad.
Esialgse teatrikoosseisu moodustasid professionaalsed näitlejad Peterburist, Riiast, Arhangelskist, mitmest teisest linnast. Paljud neist moodustavad ka tänapäeval trupi loomingulise tuuma. Hiljem liitusid kollektiiviga teiste teatritruppide noored ja andekad näitlejad.

Teatri 28-aastase viljaka töö tulemusena on valminud 75 lavastust nii lastele kui ka vanema astme kooliõpilastele ja täiskasvanutele. Selle aja jooksul on mängitud üle 4 550 etenduse, mida on külastanud üks miljon 50 tuhat väikest vaatajat.
Teater “Tuuleveski” etendusi ei külastata ainult Jõhvi valla elanike poolt, vaid vaatajaskonda jätkub kogu Ida-Virumaal. Samuti esineb teater külalisetendustega Eesti suuremates ja väiksemates linnades, on esinetud ka Saksamaal, Venemaal, Lätis, Taanis, Indoneesias, Tais, Serbias. Ollakse Rahvusvahelise Laste- ja Noorteteatrite Assotsiatsiooni (ASSITEJ) liige. Teater “Tuuleveski” on ka Eesti Teatriliidu kollektiivliige.

Kogu oma eksistentsi vältel on teater korraldanud heategevusetendusi ja programme lastekodudele, puuetega lastele ja lastele paljulapselistest peredest.

Teater töötab Jõhvi Vallavalitsuse ja Kultuuriministeeriumi toetusel.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Lasteetendus ''Võluöö'' / Спектакль для детей ''Волшебная ночь'' Mo 26/12/2016 12:00 JÕHVI KONTSERDIMAJA KAMMERSAAL 12.00
Price information

A service fee of 0.50 € per ticket will be applied to all purchases made through the online shop.


Promoter
Teater Tuuleveski MTÜ
Pargi 40 Jõhvi 41537 Ida-Virumaa
+372 334 2052
tuuleveskiteater@gmail.com