No results have been found for your request.
Loading...
Reload

MONTE CARLO Tsirkusefestivali staarid / Призёры циркового фестиваля Монте-Карло

Sa 18/03/2017 19:00
Tondiraba jäähall, Tallinn
18.00 - 65.00

Esmakordselt Eestis: legendaarse Monte Carlo tsirkusefestivali võitjate galaetendus


Tsirkusemaailma absoluutsed tipud, legendaarse Monte Carlo rahvusvahelise tsirkusefestivali võitjad, annavad märtsikuus Eestis kolm suurt galaetendust!

See on Eesti ajaloo suurim tsirkusesündmus, sest Monte Carlo tsirkusefestivali võitjate näol on tegemist tsirkusekunsti maailma dream team'iga.

Monte Carlo tsirkusefestivalist, mille asutas Monaco prints Rainier III 1974. aastal oma eluaegse kire, tsirkusekunsti edendamiseks, on tänaseks saanud tsirkusemaailma olulisim tähtsündmus. Suurejoonelisel festivalil võtavad mõõtu parimad tsirkuseartistid üle maailma, festivali auhindu nimetatakse sageli tsirkusemaailma Oscariteks.

Suurejooneline ja glamuurne tsirkusefestival toob igal aastal Monacosse kümneid tuhandeid külastajaid. Monte Carlo tsirkusefestivali patrooniks on Monaco printsess Stephanie.

Ainult Monte Carlo Tsirkusefestivali võitjatest koosnev tsirkuseartistide maailma dream team annab märtsis kolm galaetendust Eesti publikule, etendused toimuvad Tallinnas, Tartus ja Jõhvis. Tegu on kindlasti kõige kõrgetasemelisema tsirkusekunsti etendusega, mis Eestis eales antud!


Galaetendusel esinevad:

·        Igor Baybaki akrobaaditrupp. Tegu on Monte Carlo tsirkusefestivali staaridega, keda on pärjatud arvukate tsirkusemaailma ihaldatud auhindadega. Koosseisu kuuluvad riistvõimlemise meistersportlased, kes lummavad vaatajaid oma inimvõimete piire kompiva osavusega.

·        Klounitrio Equivokee, kes pälvis Monte Carlo festivalil ihaldusväärse Pronksklouni preemia.

·        Laste lemmik, legendaarne Mr. Dalmatin, kes astub rahva ette kaheteistkümne puudli, nelja dalmaatsia koera ja kolme poniga. Mr. Dalmatin saavutas ülemaailmse kuulsuse pärast 2005. aasta Monte Carlo festivali, kus ta esmakordselt oma imelisi neljajalgseid sõpru esitles.

Suurejoonelise tsirkusekunsti galaetenduse muudab unustamatuks Eesti ühe hinnatuma tantsuagentuuri Showstoppers varieteeprogramm koos Kaire Vilgatsiga.

Leonid Beljakovi komöödiat "Comedy - Dog - Show". Ta on osalenud prestiižsel "Circus Roncalli'l", õhtusaadetes nagu "Witzigmann's Bajazzo", Pariisi legendaarses "Theater des Folies Bergere's" ja paljudes teleproduktsioonides üle maailma ("Le Plus Cabaret Du Monde" Prantsusmaal, RTL2-s ja KIKA's Saksamaal, Türgis ja mujal) ning võitnud palju mainekaid auhindu festivalidelt (muuhulgas Budapesti Tsirkusefestivalilt).


Lisainfo:
www.tsirkusmontecarlo.ee
https://www.facebook.com/montecarlotsirkus/

Tsirkuseartistide maailma Dream Team ei kasuta etendustes metsloomi.
Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
MONTE CARLO Tsirkusefestivali staarid / Призёры циркового фестиваля Монте-Карло Sa 18/03/2017 19:00 Tondiraba jäähall, Tallinn 18.00 - 65.00
Price information

A service fee of 0.50 € per ticket will be applied to all purchases made through the online shop.

Istekoht parteris 55 € ja 65 €
Istekoht 1. korrusel 28 € - 65 €
Istekoht 2. korrusel 18 € - 25 €

Lastele vanuses kuni 4 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Lisainfo:
Parter on tõusuta
Vanusepiirangut ei ole.
Uksed avatakse kell 18:00
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus 2 tundi, vaheajaga
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud.

Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.

NB! I korrusel sektorite A1- A4, B1, B2 osaliselt, C3 osaliselt, C4 ja D1-D4, 1. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
I korruse sektorite  B2-B4 ja C1-C3 7. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Venue
Varraku 14 Tallinn Estonia
Promoter
DK Entertainment OÜ
Rävala pst 8 Tallinn Harjumaa
5522919
jurikuz7@gmail.com