No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Show pod dozdem / Show vihmas / «Шоу под дождём», Театр танца «Искушение», СПб

Mo 12/12/2016 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
19.00 - 49.00

Venemaa ühe parima nüüdisaja teatri „Show vihmas“ etendus Tallinnas


12. detsembril hakkab Tallinna Vene Kultuurikeskuses päriselt vihma ladistama ning sajus rullub vaatajate silme ees lahti Peterburi tantsuteatri „Искушение“ / „Ahvatlus“ jalustrabav show.

Peterburi tantsuteatri etendused on jõudnud populaarsust koguda enam kui 80 linnas Venemaal, Valgevenes ja Saksamaal ning nad on kolm aastat järjest valitud „Venemaa parimad projektid“ võitjaiks. Hoolimata sellest, et teiste linnade jaoks on tegemist uue etendusega, lähevad nad alati täissaalidele ning isegi staadionidele. Nii jälgis 2013. aasta esimest kontserti Minskis viimseni väljamüüdud 5000 pealtvaatajaga saal. Linnades, kus artistid on rohkem kui kümne korda esinenud, ostetakse kassad piletitest tühjaks juba nädalaid enne etenduste toimumist.

Küllap tuleb tantsuteatri „Ahvatlus“ esimesteks ja suurimaiks austajaiks lugeda peterburilasi endid, kes pole teatri loomisest alates ühtegi etendust vahele jätnud!  Just tänu innustunud toetusele on tantsuetendus kolinud kõige suurematele ja mainekamatele lavadele, kust kunagi publikust puudu ei tule.

Hiilgava edu taga on muidugi tantsijad ise. Praeguseks kuulub tantsuteatri põhikoosseisu 10 artisti,  kes on kõik ainulaadsed ja kordumatud. Trupis on klassikalise tantsu esindajaid, hiphoppareid ja breikareid, akrobaate ning isegi võimlejaid, kes on juba varasest lapsepõlvest karjääri alustanud.

Trupi liikmed ei valda mitte üksnes tantsukunsti, vaid on ka uskumatult head näitlejad, kes laotavad vaataja ette numbri kogu emotsioonide skaala alates lüürilistest tunnetest  kuni mängleva kergusega läbiviidud suhtlemiseni publikuga.

Kõik on vürtsitatud sedavõrd võimsa energiaga, et isegi viimastes ridades on tunda läbiraputavat väge ja võimsust.

Tallinnasse tuleb Peterburi tantsuteater „Ahvatlus“  oma kõige populaarsema etendusega „Show vihmas“. Piletid on müügil Piletilevi kassades.

Events website: http://www.artmusic.ee

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Show pod dozdem / Show vihmas / «Шоу под дождём», Театр танца «Искушение», СПб Mo 12/12/2016 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 19.00 - 49.00
Price information

A service fee of 0.50 € per ticket will be applied to all purchases made through the online shop.

Pileti hinnad vahemikus 22 € kuni 59 € (vastavalt istekohale)
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal.

Lisainfo:
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Uksed avatakse kell 18:00.
Algus kell 19.00, Kestus 2 h 20min.  Vaheaeg on.
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud.

Venue
Promoter
Artmusic Kontserdiagentuur OÜ
Artmusic Kontserdiagentuur OÜ
Liivaoja tn 4-4 Tallinn 10155 Harjumaa
+372 6412155
info@artmusic.ee