No results have been found for your request.
Loading...
Reload

"Show vihmas II", tantsuteater "Ahvatlus" (Sankt-Peterburg) / «Шоу под дождем II», Театр танца «Искушение», СПб

Tu 12/12/2017 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
22.00 - 50.00

Venemaa ühe parima nüüdisteatri etendus „Show vihmas II“ Tallinnas

12. detsembril hakkab Tallinna Vene Kultuurikeskuses päriselt vihma ladistama ning sajus rullub vaatajate silme ees lahti Peterburi tantsuteatri „Искушение“ / „Ahvatlus“ jalustrabav show.

Peterburi tantsuteatri etendused on jõudnud populaarsust koguda enam kui 80 linnas Venemaal, Valgevenes ja Saksamaal ning nad on kolm aastat järjest valitud „Venemaa parimad projektid“ võitjaiks. Hoolimata sellest, et teiste linnade jaoks on tegemist uue etendusega, lähevad nad alati täissaalidele ning isegi staadionidele. Nii jälgis 2013. aasta esimest kontserti Minskis viimseni väljamüüdud 5000 pealtvaatajaga saal. Linnades, kus artistid on rohkem kui kümme korda esinenud, ostetakse kassad piletitest tühjaks juba nädalaid enne etenduste toimumist.

Küllap tuleb tantsuteatri „Ahvatlus“ esimesteks ja suurimateks austajateks lugeda peterburilasi endid, kes pole teatri loomisest alates ühtegi etendust vahele jätnud! Just tänu innukale toetusele on tantsuetendus kolinud kõige suurematele ja mainekamatele lavadele, kus publikust ei ole kunagi puudust.

Hiilgava edu taga on muidugi tantsijad ise. Praeguseks kuulub tantsuteatri põhikoosseisu 10 artisti,  kes on kõik erakordsed ja ainulaadsed. Trupis on klassikalise tantsu esindajaid, hiphoppareid ja breikareid, akrobaate ning isegi võimlejaid, kes on oma karjääri alustanud varases lapsepõlves.

Trupi liikmed ei valda mitte üksnes tantsukunsti, vaid on ka uskumatult head näitlejad, kes laotavad vaataja ette numbri kogu emotsioonide skaala alates lüürilistest tunnetest kuni lummava suhtlemiseni publikuga.

Kõike vürtsitab sedavõrd võimas energia, mis jõuab ka kõige viimaste ridadeni.

Tallinnasse tuleb Peterburi tantsuteater „Ahvatlus“  oma kõige populaarsema etendusega „Show vihmas II“. Piletid on müügil Piletilevi kassades.

Events website: http://www.artmusic.ee

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
"Show vihmas II", tantsuteater "Ahvatlus" (Sankt-Peterburg) / «Шоу под дождем II», Театр танца «Искушение», СПб Tu 12/12/2017 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 22.00 - 50.00
Price information

To the tickets bought online a service fee of 0.50 € per ticket is applied

Pileti hinnad vahemikus 19 € kuni 50 € (vastavalt istekohale)
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal.

Lisainfo:
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Uksed avatakse kell 18:00.
Algus kell 19.00, Kestus 1.5 h
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud.

Venue
Promoter
Artmusic Kontserdiagentuur OÜ
Artmusic Kontserdiagentuur OÜ
Liivaoja tn 4-4 Tallinn 10155 Harjumaa
+372 6412155
info@artmusic.ee