No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Marten Altrov (klarnet) ja Johan Randvere (klaver)

Sa 13/01/2018 19:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
7.00 - 15.00
Marten Altrov (klarnet) ja Johan Randvere (klaver)
13. jaanuar kell 19:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja


Kavas: valik Eesti heliloojate poolt kirjutatud teoseid klarnetile ja klaverile.

Marten Altrov  alustas klarnetimängu õpinguid Nõmme Muusikakoolis Villu Mustingu käe all. Hiljem õpetasid teda Madis Kari ja Meelis Vind. 2009-2011 õppis Marten Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis. Õpetajateks olid Vahur Vurm ja Vello Sakkos. 2016. aasta kevadel lõpetas Marten Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia prof Hannes Altrovi klarnetiklassi . Hetkel õpib ta Sibeliuse Akadeemias, prof Harri Mäki klarnetiklassis.  Ta on võitnud kolmel järjestikusel aastal (2006-2008) I preemia rahvusvahelisel konkrusil “Noored klarnetistid” (Läti, Rujena). Aastal 2013 võitis ta Armeenias “Renaissance” konkurss-festivalil I preemia. Samal aastal saavutas ta III koha telesaates “Klassikatähed.  Kontsertreisid nii solisti, kammermuusiku, orkestrandi ja bändiliikmena on teda viinud Põhja-Norrast Lõuna-Aafrika Vabariigini ning Hiinast Prantsusmaani.
Ta on võtnud osa ka mitmete orkestrite tööst nii Eestis kui välismaal: Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Üle-Eestiline Noorte Sümfooniaorkester, Tallinna Kammerorkester, Pärnu Linnaorkester, Narva Linnaorkester, Euroopa Liidu Noorteorkester, Euroopa Liidu Puhkpilliorkester, Orkester Norden.
Marten on end täiendanud Fabio di Casola, Matthew Hunt’i, Claudio Conti, Juan Esteban Romero, Carina Washingtoni ja Selvadore Rähni meistriklassides ning soleerinud Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri, Pärnu Linnaorkestri ja Narva Linnaorkestri ees. Lisaks mängib ta maailmamuusika bändis nimega Abraham’s Cafe, kellega on välja antud kaks CD-d.

Johan Randvere on üks oma põlvkonna eredamaid muusikuid. Ta alustas klaveriõpinguid Võru Muusikakoolis (õp Merike Kapp) ja jätkas Tallinna Muusikakeskkoolis (õp Marja Jürisson, prof Ivari Ilja). Aastal 2016 lõpetas ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrantuuri (prof Ivari Ilja), mille raames täiendas end Milaano G. Verdi nim Conservatorios (2012-2015, prof Valerio Premuroso). J. Randvere on andnud kontserte Eestis, Lätis, Leedus, Itaalias, Vatikanis, Valgevenes, Soomes, USA-s, Kanadas ja Hollandis. Ta on esinenud erinevates koosseisudes sellistel maailmalavadel nagu New York’i Carnegie Hall, Vancouveri Chan Center, Minski Filharmoonia Suur saal, Kaunase Filharmoonia Suur saal ja Milaano Puccini nim saal. Ta on korduvalt esinenud solistina mitmete orkestrite ees nagu Eesti Riiklik-, Läti Riiklik-, Maladzetsna-, Vanemuise-, Pärnu-, Valgevene Raadio-, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Sümfooniaorkester, Tallinna Kammerorkester jt, dirigentideks Risto Joost, Toomas Vavilov, Paul Mägi, Jüri Alpterten, Kristiina Poska, Jaan Ots, Kaspar Mänd, Tarmo Leinatamm, Sasha Mäkilä, Jonathan Hirsh, Grigori Soroka, Erki Pehk, Mihhail Gerts jt.

Piletid müügil Piletilevis ja kohapeal.

Vaata lisa: www.interpreet.ee
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Marten Altrov (klarnet) ja Johan Randvere (klaver) Sa 13/01/2018 19:00 Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja 7.00 - 15.00
Price information

To the tickets bought online a service fee of 0.50 € per ticket is applied

Täispilet 15 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 7 €
Erivajadustega klient/saatja 7 €

Lastele vanuses kuni 6 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles
Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!

Uksed avatakse kell 18:00
Kestus 1h
Soovitatav vanus al. 7 eluaastast
Ligipääs ratastooliga olemas.

Venue
Promoter
SA Eesti Interpreetide Kontserdid
Suur-Karja 23 Tallinn 10148 Harjumaa
+372 5019524
kammermuusika@interpreet.ee