No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Meeste ansambel Nikolsky / Никольский мужской ансамбль

Th 08/12/2016 19:00
Lindakivi Kultuurikeskus, Tallinn
Past event
Meeste ansambel Nikolsky on dünaamiliselt arenev projekt, mille peamiseks eesmärgiks on euroopa kuulajale õigeusu vaimuliku muusika tutvustamine, aga ka vene rahvalaulude ja romansside esitamine a cappella.

Ansambli liikmed on kogenud muusikud, kes on tegevad aktiivse kontserttegevusega seotud professionaalsetes muusikakollektiivides. Solistidel on suured ringreisikogemused nii Venemaal kui välismaal.

Kontserdi esimeses osas kõlavad D. Bortnjanski, P. Tšaikovski, A. Gretšaninovi ja teiste kuulsate liturgilist muusikat kirjutanud vene heliloojade teosed. Kirikus muusikalise saateta laulmine eeldab muusika esitamisel kõrgeimaid tehnilisi oskusi. See pole imekspandav, sest isegi unisoonis laulmine, mis näib lihtne, nõuab tegelikult suurt tähelepanu ja tõsiseid professionaalseid oskusi.

Kontserdi teine osa koosneb vene rahvalauludest. Uljad, lüürilised, kasakalaulud -  iga laul kannab endas mingeid hingelisi läbielamisi, mis kutsuvad meid oma eluteel ühtteist ümbermõtestama.

Enne jõule ei saa mööda minna ka rõõmsaist jõululauludest. Enamasti on tegu kollektiivse ehk rahvaloominguga. Jõululaulud kuuluvad lahutamatult Kristuse sündi tähistavate jõulupidustuste juurde.

Ootame teid meie kontsertidele!
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Meeste ansambel Nikolsky / Никольский мужской ансамбль Th 08/12/2016 19:00 Lindakivi Kultuurikeskus, Tallinn
Past event
Price information

Pileti hind 10 €

Uksed avtakse tund enne algust
Kestus 1h 30min, vaheajaga

Promoter
BBConcert OÜ
Rahu tn 14a-20 Narva 20606 Ida-Virumaa
nikolskychoir@gmail.com