No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Theodor Sink (tšello) ja Kadri-Ann Sumera (klaver)

Mo 23/10/2017 19:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
7.00 - 15.00
Theodor Sink (tšello), Kadri-Ann Sumera (klaver)
23. oktoober kell 19:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja


Kavas: C. Franck, E.-S. Tüür, A. Schnittke
Theodor Sink on mitmekülgne interpreet, tuntud oma sooja tooni ning loomupärase väljendusrikkuse poolest. Ajastuliselt ta enesele piiranguid ei sea, navigeerides veenvalt nii barokis, klassikas, romantismis, kui ka kaasaegses muusikas. Ta on tuntud solisti, kammermuusiku ning orkestrandina. Theodor on seotud tihedalt kammermuusikaga, mängides erinevates ansamblites. Ta on teinud koostööd tuntud nimedega nagu David Geringas, Selvadore Rähni, Georgy Anichenko, Florian Donderer, Eva Bindere, Marina Chiche jpt. Hetkel on ta Tallinna kammerorkestri, Põhjamaade sümfooniaorkestri ning Pärnu festivaliorkestri liige. Solistina on ta esinenud Tallinna Kammerorkestri, Pärnu Linnaorkestri, Uue Tänava orkestri ning Järvi akadeemia sinfonietta ees. Theodor Sink sündis Eestis muusikute peresse. Ta isa Kuldar Sink oli helilooja ning ka tema ülejäänud pereliikmed on tihedalt seotud muusika ning muude kunstidega.

Kadri-Ann Sumera on üks Eesti mitmekülgsemaid pianiste, kes on ühtviisi tegev nii solisti, kammermuusiku kui ka lauljate kontsertmeistrina ning kelle repertuaar hõlmab teoseid barokist tänapäeva uusima muusikani. Ta on esmaesitanud mitmeid talle loodud teoseid, näiteks Märt-Matis Lille Klaverikontsert või Nicolas Gilbert'i „A rebours“, samuti teinud mitme XX sajandi muusika tähtteose esiettekandeid Eestis, näit. Karlheinz Stockhauseni „Mantra“ kahele klaverile ja elektroonikale (koos Sabine Simoni ja Hendrik Manookiga), Olivier Messiaeni „Harawi“ sopranile ja klaverile (koos Kai Kallastuga) ja John Cage'i „Kolm tantsu prepareeritud klaveritele“ (koos Hanna Heinmaaga). Sumera eestvedamisel on sündinud ka muusikat ja kujutavat kunsti ühendavaid multimeedia projekte, näit. kontsert-etendus „Heli:pilt“. Loomulikult hõlmab olulise osa Kadri-Anne repertuaarist tema isa Lepo Sumera looming, aga ka teiste eesti heliloojate muusika.

Vaata lisa: www.interpreet.ee
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Theodor Sink (tšello) ja Kadri-Ann Sumera (klaver) Mo 23/10/2017 19:00 Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja 7.00 - 15.00
Price information

To the tickets bought online a service fee of 0.50 € per ticket is applied

Täispilet 15 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 7 €
Erivajadustega klient/saatja 7 €

Lastele vanuses kuni 6 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles
Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!

Uksed avatakse kell 18:00
Kestus 1h
Soovitatav vanus al. 7 eluaastast
Ligipääs ratastooliga olemas.

Venue
Promoter
SA Eesti Interpreetide Kontserdid
Suur-Karja 23 Tallinn 10148 Harjumaa
+372 5019524
kammermuusika@interpreet.ee