No results have been found for your request.
Loading...
Reload

''á l'italienne'' Theodor Sink (tšello), Uue Tänava Orkester, dirigent Kaspar Mänd

Mo 25/09/2017 19:00
Eesti Raadio 1. stuudio, Kreutzwaldi 14
Past event
25. september kell 19.00

Eesti Raadio 1. stuudio


Kavas:

E.-P. Salonen - “Mania” tšellole ja ansamblile, solist Theodor Sink

E. Tamberg - “Concerto grosso”, solistid Anete Vinkel (flööt), Marten Altrov (klarnet), Jakob Peäske (fagott), Rene Laur (saksofon), Samuel Jalakas (trompet), Johan Randvere (klaver)

F. Mendelssohn - Sümfoonia nr. 4 “Itaalia”

Uue Tänava Orkester alustas tegevust 2016. aastal. Orkestri tuumiku moodustavad valdavalt Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ning G. Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli tudengid ja vilistlased. Uue Tänava Orkestri esimeseks eesmärgiks oli esitada kõik Ludwig van Beethoveni üheksa sümfooniat, koosseisu esimene avalik ülesastumine toimus 2016. aasta veebruaris ning esimese sarja viimane, üheksas, kontsert toimus käesoleva aasta aprillis. Uue Tänava Orkester on koostööd teinud nii Eesti kui ka välismaa noorte interpreetidega. Orkestri ees on soleerinud Triin Ruubel, Linda-Anette Suss, Riivo Kallasmaa, Tuuri Dede, Mati Turi, Kädy Plaas-Kala, Tamar Nugis, Johan Radvere, Theodor Sink, Alec Frank-Gemmill ning Klara Wośkowiak. Orkestri kunstiline juht ja eestvedaja on dirigent Kaspar Mänd.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
''á l'italienne'' Theodor Sink (tšello), Uue Tänava Orkester, dirigent Kaspar Mänd Mo 25/09/2017 19:00 Eesti Raadio 1. stuudio, Kreutzwaldi 14
Past event
Price information

Täispilet 10€
Õpilane, tudeng, pensionär 5€
Erivajadustega klient/saatja 5€

Lastele vanuses kuni 6a (k.a) on sissepääs tasuta.

Soovitatav vanus 7+
Sissepääs alates 18:00
Kestus 2h
Ühe 10-minutilise vaheajaga

Venue
Tallinn Põhja-Eesti Estonia
Promoter