No results have been found for your request.
Loading...
Reload

APOCALYPTICA

Sa 04/11/2017 19:00
Tondiraba jäähall, Tallinn
KUUMAD HINNAD KAMPAANIA 20.09.-22.09.17
Ainult 100 piletit allahindlusega 40% kehtivast hinnast!
Pileti ostmisel kirjutada väljale (soodus)kood kampaaniakood KUUMHIND4 ja valida hinna tüüp "KUUM HIND"


4. novembril esineb Tallinnas legendaarne grupp APOCALYPTICA
maailmaturnee raames - 20 aastat albumi «Plays Metallica by Four Cellos» ilmumisest


Tema tulekut on pikisilmi oodatud. TCC.ee annab teada, et kuulus soome ansambel Apocalyptica, kes esitab hevimuusikat tšellodel, esineb taas Tallinnas. Maailmaturnee raames tähistatakse suurejooneliselt esimese albumi “Plays Metallica by Four Cellos” 20. sünnipäeva. Ärge jätke end ilma erilisest võimalusest näha 4. novembril 2017 Tondiraba jäähallis toimuvat võimsat ja vaatemängulist kontserti!

Soome hevimuusika titaanid, kes ühendavad virtuoosselt sümfooniaorkestri instrumendid ja raskeroki, teevad maailmale tiiru peale, et tähistada oma esimese plaadi “Plays Metallica By Four Cello” ilmumist, mis tegi neist staarid. Selle esmaklassilise albumi ilmumisest on möödas juba 20 aastat!

Plaadi väljatulekut otsustas ansambel tookord tähistada täispika kontserdiga ja spetsiaalselt selleks loodi uus Metallica kaver vanakooli stiilis. Sellele järgnes kruiis Läänemerel parvlaeval Baltic Princess. 2017 läheb Apocalyptica maailmaturneele oma esimese albumi hittidega, millele on lisatud boonuslugusid.

Tuuri esinemisgraafik hõlmab tõepoolest tervet maailma: USA, Kanada, Mehhiko, Euroopa, Skandinaavia, Ukraina, Venemaa, Jaapan... Paljude esinemispaikade VIP-piletid on läbi müüdud juba pool aastat enne kontserti. TCC.ee tõi maailmakuulsa grupi selle tuuri raames ka Eestisse ja 4. novembril saate koos Apocalypticaga rokkida Tondiraba jäähallis!
Arvestades meie lähinaabrite suurt huvi selle sündmuse vastu, tasub piletid varakult ära osta – selle kontserdi puhul pole kahtlustki, et need müüakse kiiresti läbi.

Pealegi on seekordne kontsert vaatemängulisem ja võimsam kui iial enne. Teid ootab Metallica hittide laiendatud kava ja palju muud.

Neli tšellisti - Eicca Toppinen, Perttu Kivilaakso, Paavo Lötjönen, Antero Manninen - ja trummar Mikko Sirén täidavad Tondiraba jäähalli sümfoonilise metal-muusikaga, ühendades tšellode helid ja hevimuusika ning vastupidi – hevimuusika ja tšellod.
Oma 20-aastase staaži jooksul on ansambel interpreteerinud paljude kuulsate rokkbändide ja artistide loomingut – Slipknot, the Rasmus, HIM, Sepultura, Guano Apes, Rammstein, Soulfly, Bullet for My Valentine, Lacuna Coil, Three Days Grace, Bush, Shinedown, Flyleaf, Gojira, Oomph!, Hoobastank, Nina Hagen – oma originaalses helivõtmes.

Apocalyptica on tõestanud end kogu maailmale ja nüüd on nad otsustanud naasta oma juurte, Metallica töötluste juurde. Tegu pole mitte lihtsalt selle kava taasesitusega, millega soome tšellovirtuoosid omal ajal muusika-Olümpose vallutasid. 4. novembril tulvab Tondiraba jäähalli võimas sümfoonilise hevimuusika laine ja vaatajaid ootab värskendatud, detailideni läbimõeldud sõu, mis köidab oma aastatega muusikalistes eksperimentides briljantseks lihvitud esmaklassilise esitusega.

See ON aasta üks võimsamaid kontserte, mida lihtsalt peab nägema!

Events website: http://www.tcc.ee

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
APOCALYPTICA Sa 04/11/2017 19:00 Tondiraba jäähall, Tallinn 25.60 - 40.60
Price information

To the tickets bought online a service fee of 0.50 € per ticket is applied

Kõikidele Tondiraba Jäähallis toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.60€/ pilet.

Lisainfo:

Vanusepiirangut ei ole.
Uksed avatakse kell 17:30
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus ca. 1h 40 min
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud.


Tondiraba areen pakub oma vaatajatele maksimaalselt mugavaid ja õdusaid kohti VIP-loožis
Parim ülevaade, ainult teie seltskond,  unustamatud muljed ja individuaalne teenindus. VIP-loož on ideaalne variant sõpradele, firmapeo ja sünnipäeva pidamiseks. Igas VIP-loožis on garderoob, tualettruum ja teler.
Lisaks on võimalik ette tellida parkimiskoht autole otse peasissepääsude ees.
Soovi korral katavad kelnerid teile laua, selleks töötab catering-teenus. Täpsem info siit: http://bouche.ee/kontakt.
Et ühte sellist mugavat looži rentida, kirjutage e-posti aadressile tondiraba@piletilevi.ee .

Loož nr 3 (7 inimesele). MÜÜDUD
Loož nr 4 (7 inimesele). MÜÜDUD
Loož nr 13 (kuni 70 inimest). Looži rent on 1650 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Parkimiskoha hind 18 €.


Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.

NB! I korrusel sektorite A1- A4, B1, B2 osaliselt, C3 osaliselt, C4 ja D1-D4, 1. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
I korruse sektorite  B2-B4 ja C1-C3 7. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Venue
Varraku 14 Tallinn Estonia
Promoter
Tallinn Contsert Club OÜ
Tallinn Contsert Club OÜ
Narva mnt 7a Tallinn 15172 Harjumaa
+372 53428382
tallinncontsert@gmail.com