No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Jüri Pootsmanni plaadiesitluskontsert Tallinnas

We 07/12/2016 19:00
Privè
12.00
18. novembril ilmub Jüri Pootsmanni täispikk stuudioalbum ”Täna”, äsja anti välja samanimeline singel.

Plaadilt leiab kümme lugu, millest seni avaldatud ”Nii või naa“, ”Ootan und“ ja plaadi nimisingel “Täna“ annavad albumi stiililise suuna kätte, kuid lõpuni kindlasti ei paljasta. Album on valdavalt eestikeelne, kümnest üks ingliskeelne pala. Kuigi 2015. aastal ilmus 5 looga EP, võib uut kauamängivat ”Täna” lugeda terviklikuks Jüri Pootsmanni debüütalbumiks.

Albumi produtsendi Sten Sheripovile ja Jüri Pootsmannile lisaks on plaadi valmimisse panustanud produtsendid Konstantin Tsõbulevski ja Raul Ojamaa ning laulja-laulukirjutaja Renae Rain.
”Uus singel ”Täna” erineb oma olemuselt ülejäänud plaadil olevatest lugudest. Stiililiselt on ta ehk kõige moodsam ja tantsulikum. Uuelt plaadilt on oodata vingeid saunde, ilusaid tekste ja kindlasti väga kena visuaalset poolt! Muidugi kajastub see kõik esitlusel, kus tuleme esimest korda välja täispika uue laiviga. Töötame praegu bändiga prooviruumis, et kõik vingeks timmida!” lubab Pootsmann.

Eelmisel aastal Universal Music Baltics plaadifirma all ilmunud lühialbum andis stardi Jüri Pootsmanni karjäärile, mis järgnes loomulikult telesaate Eesti Otsib Superstaari võidule. Eelmainitu, EP-lt pärinev hittsingel ”Aga siis“ ja artisti kiire edu kohalikul muusikaturul kroonis Pootsmanni Aasta Meesartisti tiitliga Eesti Muusikaauhindadel.

Albumi esitluskontserdil saadab Jüri Pootsmanni bänd koosseisus Joonas-Mattias Sarapuu klahvpillidel, Siim Avango basskitarril, Hans Kurvits trummidel ja Pent Järve kitarril.

Erikülalised avalikustatakse kontserdi eel.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Jüri Pootsmanni plaadiesitluskontsert Tallinnas We 07/12/2016 19:00 Privè 12.00
Price information

A service fee of 0.50 € per ticket will be applied to all purchases made through the online shop.

hind 12 EUR
Kohapeal pilet 15 EUR

sissepääs kell 19:00
üritus kestab 4 tundi
kaamerad lubatud korraldajaga kokkuleppel

Venue
Harju tn. 6 Tallinn Põhja-Eesti Estonia
Promoter
Birdeye Entertainment OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 11314 Harju
+372 51902859
karl@madeinbaltics.eu