No results have been found for your request.
Loading...
Reload

LA GUITARRA FLAMENCA

Sa 25/11/2017 19:00
Pärnu Kontserdimaja
12.00 - 19.00
25.11.2017 Pärnu kontserdimaja
26.01.2018 Vanemuise kontserdimaja

2017. aasta lõpus ja 2018. aasta alguses rõõmustab eesti muusikaarmastajaid flamenko-rumba programmiga “La Guitarra Flamenca” rahvusvahelise projekti  “Unión Flamenca”  virtuoossete flamenkokitarristide ansambel.

Rahvusvaheline projekt Unión Flamenca ühendab endas selliseid meistreid nagu Aurelio Martinez (Kataloonia), Velasques da Silva (Andaluusia), Jean-Pierre Perpignan (Prantsusmaa), Alejandro Sanchez (Andaluusia), itaalia flamenko-rumba virtuoos Valentino, ukraina mustlasansambel ‘’Romen’’, löökpillimängija Jakof Pavlichenko, bulgaaria lauljanna “Madam Sofia” ja teised selle muusikastiili auhinnatud esindajad. Projekti liikmed on uhked oma õpetajate üle, kelleks on sellised suurkujud nagu Paco Pena ja Rico Sanchez. Sarnaselt oma õpetajaile on neidki auhinnatud kõrgete autasudega paljudel rahvusvahelistel konkurssidel ja festivalidel, muu hulgas 2017. a suvel Kreekas toimunud Vahemeremaade kultuurifestivalil, kus neile omistati „Publiku lemmiku“ auhind.
“La Guitarra Flamenca” kontserdil kuulete kõige populaarsemaid hispaania kitarrimeloodiaid ja laule s h maailma kitarristide hümni ‘’El Porompompero’’, popstaar Madonna esituses kõlanud ja hitiks tõusnud “La Isla Bonita”, saate nautida kuulsa “Cancion del Mariachi” (Tarantino filmist “Desperado”) uut interpretatsiooni ja loomulikult ka maailmakuulsa mustlasansambli The Gypsy Kings lugusid nagu ‘’Escucha Me’’,“Baila Me”, “Bamboleo”, “Djobi Djoba”, “Un Amor’’ ,‘’A Mi Manera’’, ‘’Bem, Bem Maria’’ ja teised. Projekti lauljanna Sofia ütleb kava kohta nii: “See on kõige päikeselisem ja emotsionaalsem projekt minu karjääris, mis kahtluseta laeb inimhinge “aku“ pikaks ajaks!”
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
LA GUITARRA FLAMENCA Sa 25/11/2017 19:00 Pärnu Kontserdimaja 12.00 - 19.00
Price information

To the tickets bought online a service fee of 0.50 € per ticket is applied

Hinnad vahemikus 12€ - 19€ (sõltuvalt istekohast)

Lastele vanuses kuni 6a (k.a) on sissepääs tasuta kui istuvad saatja süles.

Sissepääs alates 18:00
Kestus 2h

Venue
Promoter
IMPRESARIO SIA
BRĪVĪBAS IELA 193A RĪGA LV-1039 RĪGA
ronalds@livas.lv