No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Lolita / Лолита

We 08/03/2017 19:00
Nordea Kontserdimaja, Tallinn
21.75 - 51.50
Including extra fees
KUUMAD HINNAD KAMPAANIA 22.-24.02
Vaid 99 piletit allahindlusega 30% kehtivast hinnast.
Pileti ostmisel kirjutada väljale (soodus)kood kampaaniakood KUUMHIND3 ja valida hinna tüüp "KUUM HIND"
* * *Lolita – suur kevadkontsert!


8. märtsil Nordea kontserdimajas
8. märtsil esineb Tallinnas suure kevadkontserdiga Lolita

Kevade kõige kaunimal päeval, rahvusvahelisel naistepäeval, ootab Tallinna tähtsündmus: 8. märtsil esineb Nordea kontserdimajas suure kevadkontserdiga võrratu „kompleksideta naine“, „naine kui katastroof“, Lolita Miljavskaja.
Sellest tuleb ilus kevadine pidu, laetud plahvatusliku ja võimsa energiaga. Tallinna kontserdil ootab teid täiesti elav esitus ja ulatuslik programm.

Lolita esinemine on  interaktiivne ja humoristlik show. Ta juhib oma kontserti ise, muutes selle minietenduseks, mida jälgides saal kord nutab, kord naerab. Lolita Tallinna pidupäevakontserdil, mis on pühendatud rahvusvahelisele naistepäevale, ootab publikut rohkesti üllatusi. Milliseid, pole võimalik öelda, sest ükski Lolita esinemine ei sarnane eelmisega. Shownaine rõõmustab ja hämmastab oma siirusega, sooviga publikuga lakkamatult suhelda ning talle lugusid jutustada.

Enne igat uut laulu avab Lolita saalile oma hinge, jutustades laulu loomise lugu, häbenemata oma avameelsust.
Venemaa ekstsentrilise ja temperamentse estraadiartisti kontserdikava on kokku pandud tema loomingu paremikust. Tallinnas esitab Lolita selliseid hitte nagu „Pošlju jego na….“ („Saadan ta…“), „Snilos mne“ („Nägin unes“), „Orientatsija sever“ („Suund on põhja“), „Rasskaži kak…“ („Jutusta, kuidas…“) „Ja“ („Mina“), „Špilka-kablutšok“ („Tikk-kontsake“), „Na Titanike“ („Titanicul“) ning palju uusi kompositsioone.

Lolita anne on piiritu. Tal on palju Aasta Laulu ja Kuldse Grammofoni auhindu. Lolita on muusikapreemia Ovatsioon laureaat VIP-nominatsioonis – kõige mitmekülgsem laulja, näitleja, režissöör, saatejuht. Preemiat peetakse Ameerika Grammy ja Briti BRIT Awards analoogiks.

Miljavskaja on olnud kümnete lasteshow´de ja teleprojektide saatejuht. Töö eest programmis „Bez kompleksov!“ („Ilma kompleksideta!“) anti talle telepreemia TEFI. Muuhulgas on näitleja mänginud 16 filmis.

Arvukad täissaalikontserdid ja välja müüdud lisakontserdid Venemaal, Euroopas, USA-s kinnitavad artisti show´ kvaliteeti ning et teda armastatakse terves maailmas.

Selles saate ise veenduda 8. märtsil. Mehed, pange tähele! Kuna kontsert toimub rahvusvahelisel naistepäeval, siis on selle kontserdi pilet ideaalne kingitus teie teiselepoolele, õdedele, emadele, vanaemadele. Lolita kingib peotuju ja laeb positiivsete emotsioonidega nii nagu ei tee seda keegi teine. Sellest tuleb ekstravagantne, südamlik, lõbus ja soe õhtu.

Events website: http://www.tcc.ee

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Lolita / Лолита We 08/03/2017 19:00 Nordea Kontserdimaja, Tallinn 21.75 - 51.50
Partner:
Price information

A service fee of 0.50 € per ticket will be applied to all purchases made through the online shop.

A service fee of €0.50/ticket is added to all events that take place at the Nordea Concert Hall.
(Funds raised from the service fees are used to improve the services designed for visitors.)

No age limit.
Every visitor, incl. toddlers, need to have a valid ticket.
Tickets are sold on the day of event on site.
Doors open at 6 pm.
Concert in 1 part.
Beginning at 7 pm. Lenght of the event 1.5h.
Photo or video cameras are not permitted.

NB! The following seats on the balcony have limited visibility:
1st balcony, row 1, seats 1–59
1st, row 2, seats 1–11 and 47–57
2nd balcony, row 1, seats 1–72
Visibility may be restricted due to guards installed on the edge of balconies for ensuring safety.


To order a wheelchair place, please call us at 6659534 or send an e-mail at info@piletilevi.ee. Wheelchair places are located behind the last row of the 1st balcony. If the balcony is not opened, wheelchair places are moved to parterre. Entrance with a wheelchair: from the entrance next to the ground-level main doors or by elevator from the parking level. Entrance is free of charge to one consignor of a disabled client in a wheelchair.

Venue
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Estonia
Promoter
Tallinn Contsert Club OÜ
Tallinn Contsert Club OÜ
Narva mnt 7a Tallinn 15172 Harjumaa
+372 53428382
tallinncontsert@gmail.com