No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Polina Gagarina / Полина Гагарина

Sa 30/09/2017 19:00
Tondiraba jäähall, Tallinn
KUUMAD HINNAD KAMPAANIA 20.09.-22.09.17
Ainult 100 piletit allahindlusega 30% kehtivast hinnast!
Pileti ostmisel kirjutada väljale (soodus)kood kampaaniakood KUUMHIND3 ja valida hinna tüüp "KUUM HIND"


Tallinnas esineb suure kontserdiga Polina Gagarina


Kohalik korraldaja TCC.EE annab teada vene estraadi ühe nõutuima ja populaarseima laulja suurtest kontsertidest Eestis ja Lätis. Kaunis, õrn ja võluv laulja esitleb Tallinnas ja Riias uut värviküllast fantastilist teatraliseeritud show´d „Polina“. Võrratu vokaal ja ainult elav esitus.

29. september -  Arena Riga
30. september -  Tondiraba jäähall, Tallinn

Polina Gagarina on üks nõutumaid artiste. 2016. aasta aprillis tuli Tallinnas kohe organiseerida ka teine kontsert, kuna esimese kontserdi piletid müüdi välja – ilma liialdamata -  momentaanselt. Muide, ka teise kontserdi pileteid haarati lausa lennult ja müüdi läbi paari nädalaga. Samal aastal ei saanud Riia Kongresside Maja kõiki soovijaid vastu võtta. Seetõttu otsustas kohalik organisaator TCC.ee korraldada Tallinna ja Riia kontserdid kõige suurematel väljakutel. Seekord ootab teid ainulaadne teatraliseeritud show „Polina“, mille loomisel osales üle 100 inimese.

2015. aastal esindas Polina Eurovisiooni laulukonkursil Venemaad. Laulja edestas paljusid tugevaid osalejaid ja saavutas finaalis auväärse teise koha.

Polina on paljudele meelde jäänud ka sellega, et ta on Esimese kanali populaarse show „Golos“ („Hääl“) mentor. Just sel ajal salvestas ta dueti show´ teise mentori Bastaga (Vassili Vakulenko) ja seejärel andis välja oma kolmanda stuudioalbumi „9“. Mais sai laulja teist korda emaks. Polina ei kavatse  pikemaks ajaks koju jääda, sest austajad sõna otseses mõttes nõuavad ta kontserte. Juba septembris rõõmustab ta oma kontsertidega arvukaid austajaid Baltimaades.
Hoolimata sellest, et piletid pole veel müügile tulnud, soovitab kohalik korraldaja nende soetamisega kiirustada, sest Polina Gagarina on püstitanud omamoodi rekordi – palvete hulgalt organiseerida Baltimaades kontsert.

Polina Gagarina pole ainult laulja, vaid ka näitleja ja modell. Ta on paljudele meelde jäänud filmi „Odnoi levoi“ järgi, kus mängis üht peaosa.

Polinal on suur hulk autasusid, sealhulgas on ta olnud festivali Aasta Laul mitmekordne laureaat, preemia «Fashion People Awards“ laureaat nominatsioonis „Fashion-laulja“,  Muz-TV preemia laureaat. Ka on Polina prestiižse preemia Kuldne Grammofon omanik,  „Parima laulja“ tiitli (telekanal RU.TV) ning tiitli „Aasta naine“ (ajakirjade GQ ja Glamour väljaanne Venemaal) omanik. 2016. aastal võitis Gagarina Muz-TV preemia  nominatsioonis „Aasta läbimurre“, samuti nominatsioonis „Kõige stiilsem Venemaal“ (ajakirja „HELLO! Russia“ väljaanne Venemaal).

Hiljuti esitles Polina Gagarina oma 30. sünnipäevaks välja antud singlit „Dramõ bolše net“ („Enam pole draamat“) ja jõudis  iTunes´i edetabeli tippu. Näitleja  rõõmustab endistviisi oma austajaid ja juba päris varsti esitleb ta oma uut programmi „Polina“ Tallinnas ja Riias.

Polina Gagarina eelolev kontsert väljub muusikalise show raamidest. Tantsutrupp, originaalsed videoinstallatsioonid, muljetavaldavad eriefektid ja palju teisi üllatusi. See on kontsert, mida ei tohi maha magada!

Events website: http://www.tcc.ee

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Polina Gagarina / Полина Гагарина Sa 30/09/2017 19:00 Tondiraba jäähall, Tallinn 14.60 - 29.60
Price information

To the tickets bought online a service fee of 0.50 € per ticket is applied

Sooduskampaania! kõik piletid erihinnaga: 2. korrus – kõik piletid 14 €, 1. korrus – kõik piletid 21 €, parter – kõik piletid 29 €.
(Piletite täishinnad 15-50 €)!

Täishinnad vahemikus 15-50 € (vastavalt istekohale).

Kõikidele Tondiraba Jäähallis toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.60€/ pilet.

Lisainfo:
Vanusepiirangut ei ole.
Uksed avatakse kell 17:30
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus ca. 2 tundi
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud.


Tondiraba areen pakub oma vaatajatele maksimaalselt mugavaid ja õdusaid kohti VIP-loožis
Parim ülevaade, ainult teie seltskond,  unustamatud muljed ja individuaalne teenindus. VIP-loož on ideaalne variant sõpradele, firmapeo ja sünnipäeva pidamiseks. Igas VIP-loožis on garderoob, tualettruum ja teler.
Lisaks on võimalik ette tellida parkimiskoht autole otse peasissepääsude ees.
Soovi korral katavad kelnerid teile laua, selleks töötab catering-teenus. Täpsem info siit: http://bouche.ee/kontakt.
Et ühte sellist mugavat looži rentida, kirjutage e-posti aadressile tondiraba@piletilevi.ee .

Loož nr 3 (7 inimesele). Looži rent on 195 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 4 (7 inimesele). Looži rent on 195 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 13 (kuni 70 inimest). Looži rent on 1650 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Parkimiskoha hind 18 €.


Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.

NB! I korrusel sektorite A1- A4, B1, B2 osaliselt, C3 osaliselt, C4 ja D1-D4, 1. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
I korruse sektorite  B2-B4 ja C1-C3 7. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Venue
Varraku 14 Tallinn Estonia
Promoter
Tallinn Contsert Club OÜ
Tallinn Contsert Club OÜ
Narva mnt 7a Tallinn 15172 Harjumaa
+372 53428382
tallinncontsert@gmail.com