No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Viktor Drobõš - juubelikontsert. / Виктор Дробыш - юбилейный концерт. #Будут все

Fr 09/02/2018 19:00
Tondiraba jäähall, Tallinn
9. veebruaril toimub Tallinnas paljude vene estraaditähtede osalusel Viktor Drobõši juubeliõhtu.

Viktor Drobõs ja kohalik korraldaja TCC.ee esitlevad 2018. aasta muusikalist suuründmust „Viktor Drobõš – juubelikontsert.  Grigori Leps, Valeria, Kristina Orbakaite, Nikolai Baskov, Stas Pjehha, Slava, Zara, Avraam Russo, Aleksandr Kogan, IVAN (Saša Ivanov), Nastasja Samburskaja ja teised. Orkestri Red Square Band ja Alla Duhhova balleti Todes osavõtul.

Seda pole Eestis enne nähtud. 9. veebruaril esitleb  Vene Föderatsiooni teeneline kunstnik, poeet, helilooja ja sadade šlaagrite autor Viktor Drobõš Tallinnas Tondiraba jäähallis juubelikava „Viktor Drobõš – juubelikontsert."
Selle unikaalsus seisneb selles, et  Tallinna tulevad vene estraadi kõige kuulsamad tähed, kes on Viktor Drobõši  loodud laule esitanud.

Juubelikontserdil Tondiraba jäähallis kõlavad tuntud ja armastatud laulud  täheduettide esituses: Stass Pjehha ja Slava – „Ja i tõ“ („Mina ja sina“), Grigori Leps ja Stass Pjehha –„ Ona ne tvoja“ („Ta ei ole sinu oma“), Valeria ja Stass Pjehha – „Tõ grustiš“ („Sa nukrutsed“), Kristina Orbakaite ja Avraam Russo – „Ljubov, kotoroij bolše net“ („Armastus, mida enam pole“), Kristina Orbakaite ja Valeria – „Ljubov ne prodajotsja“ („Armastus pole müügiks“). Esitamisele tulevad teisedki duetid nimetatud artistidelt.

Peale selle esitavad kõik artistid oma parimaid hitte, mis on kunagi salvestatud Drobõši peenetundelisel juhendamisel ning kuuluvad nüüdseks vene popmuusika kullafondi:  Valeria „Tšasiki“ („Väike kell“) ja „Nežnost moja“ („Minu armsaim“), Avraam Russo „Prosto ljubit“ („Lihtsalt armastada“), Stass Pjehha „Na ladoni linija“ („Käejoon“) ja „O tebe“ („Sinust“), Grigori Lepsi „Ja tebja ne ljublju“ („Ma ei armasta sind“), Slava „Odinotšestvo“ („Üksindus“), „Rasskaži mne, mama“ („Jutusta mulle, ema“) ja paljud-paljud teised lood. Kõiki laule saadab klaveril maestro ise ja orkester Red Square Band.

Juubelituur „50 aastat" startis edukalt Moskvas, kus VTB Jäähall oli rahvast tulvil, seejärel läksid kontserdid täissaalidele Saksamaa linnades. Suvel korraldas Viktor Drobõš galaõhtu New Yorgis Barclays Centeri laval. Ajakirjandus nimetas seda loominguõhtut kõige kõmulisemaks vene kontserdiks – kogu Ameerikast oli ligi 20 tuhat inimest sellele kontserdile kohale tulnud.

Siin pole midagi imestada, sest Viktor Drobõši laule teatakse ja lauldakse terves maailmas. Ta on paljude laulufestivalide laureaat, arvukate muusikaauhindade ja preemiate (Kuldne Grammofon, Zvukovaja Dorožka (Heliriba), MUZ TV jt) omanik.

Viktor Drobõš on olnud selliste tuntud TV-projektide nagu 1. kanali „“Fabrika zvjozd“ („Tähevabrik“) ja „X-faktor“, Rossija kanali „Bitva horov“ („Kooride lahing“), telekanali STS „Dva golosa“ („Kaks häält“) ja NTV „Tõ super!“ („Sa oled super!“) produtsent.
2012. aastal kirjutas helilooja laulu „Party for Everybody“ kollektiivile Buranskije Babuški (Buranski Vanaemad), kes esindasid Venemaad Eurovisioonil ja said teise koha. 2016. aastal  esindas Eurovisioonil  Valgevenet Dobrõši hoolealune IVAN, kes tuleb ka Tallinna galaõhtule.

9. veebruaril 2018 võite Tondiraba areenil osa saada „lennust armastuse tiibadel“. Selleks pole vaja muud kui pilet hankida. Pidage meeles, et teid ootavad armastatud tähed, kuulsad hitid ja muidugi on terve õhtu klaveri taga peosüüdlane, duettide kuningas Viktor Drobõš. Ärge magage aasta suursündmust maha, sest kohal on kõik!

NB! Artistid võivad muutuda korraldajatest sõltumatutel põhjustel.

Events website: http://www.tcc.ee

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Viktor Drobõš - juubelikontsert. / Виктор Дробыш - юбилейный концерт. #Будут все Fr 09/02/2018 19:00 Tondiraba jäähall, Tallinn 40.60 - 200.60
Price information

To the tickets bought online a service fee of 0.50 € per ticket is applied

Kõikidele Tondiraba Jäähallis toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.60€/ pilet.

Lisainfo:
Vanusepiirangut ei ole.
Uksed avatakse kell 17:30
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus ca. 2 tundi
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud.


Tondiraba areen pakub oma vaatajatele maksimaalselt mugavaid ja õdusaid kohti VIP-loožis
Parim ülevaade, ainult teie seltskond,  unustamatud muljed ja individuaalne teenindus. VIP-loož on ideaalne variant sõpradele, firmapeo ja sünnipäeva pidamiseks. Igas VIP-loožis on garderoob, tualettruum ja teler.
Lisaks on võimalik ette tellida parkimiskoht autole otse peasissepääsude ees.
Soovi korral katavad kelnerid teile laua, selleks töötab catering-teenus. Täpsem info siit: http://bouche.ee/kontakt.
Et ühte sellist mugavat looži rentida, kirjutage e-posti aadressile tondiraba@piletilevi.ee .

Loož nr 3 (7 inimesele). MÜÜDUD
Loož nr 4 (7 inimesele). MÜÜDUD
Loož nr 13 (kuni 70 inimest). MÜÜDUD
Loož nr 7 (15 inimesele). MÜÜDUD
Loož nr 8 (Sektor C3, 15 inimesele). Looži rent on 375 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Parkimiskoha hind 18 €.

Loož avatakse alates uste avamisest (kirjas piletil või piletimüügi kodulehel) ja suletakse 30 min peale kontserdi lõppu.


Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.

NB! I korrusel sektorite A1- A4, B1, B2 osaliselt, C3 osaliselt, C4 ja D1-D4, 1. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
I korruse sektorite  B2-B4 ja C1-C3 7. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Venue
Varraku 14 Tallinn Estonia
Promoter
Tallinn Contsert Club OÜ
Tallinn Contsert Club OÜ
Narva mnt 7a Tallinn 15172 Harjumaa
+372 53428382
tallinncontsert@gmail.com