No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Eesti Meedia Tennis Cup: Kontaveit vs. Kanepi

Tu 21/11/2017 19:00
Saku Suurhall
Kumb on parem, kas Anett Kontaveit või Kaia Kanepi? Nende omavahelisest mängust on aastaid unistatud. Nüüd saab see lõpuks teoks.
Eesti tipud lähevad vastamisi 21. novembril Saku Suurhallis peetaval suurejoonelisel tennisematšil, mille auhinnafond on 80 000 eurot.

Tennisekommentaator Margus Uba toonitab, et ei oska Kaia Kanepi ja Anett Kontaveidi duellis kummalegi eelist anda. «Tahaks loota, et tuleb tasavägine mäng ja sportlik põnevus püsib võimalikult kaua. Väga raske on ühele või teisele poolele võitu ennustada, sest nad on üsna sarnase stiiliga mängijad. See võib küll olla näidismäng, kuid ikkagi psühholoogiliselt väljakutsuv duell,» sõnab Uba.

Küll aga on ta kindel, et ehkki tegu on meelelahutusliku kohtumisega, lööb platsil välja tennisistide võidujanu. «Mõlemad on nii tulise võitlejahingega, et isegi kui nad veel väljakule astudes seda šõumänguna võtavad, siis küll mängu käigus tahtmine ja sportlik viha kasvavad. Hästi suur osa on siin ka publikul, kui saalis on mõnus atmosfäär, kütab seegi kirgi üles.»

Põhimatšile eelneb vaatemänguline meelelahutusprogramm üllatuskülalistega.
Esinevad Liis Lemsalu ja Ivo Linna.
Toiumb taikotrummide show.

Uksed avatakse 18:00
Ürituse algus 19:00
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Eesti Meedia Tennis Cup: Kontaveit vs. Kanepi Tu 21/11/2017 19:00 Saku Suurhall 19.90 - 89.00
Price information

To the tickets bought online a service fee of 0.50 € per ticket is applied

HINNAD
• Istekoht I tasand 24 € - 29 € (vastavalt asukohale)
• Istekoht II tasand 19 € (vastavalt asukohale)
• Restoranipilet 89 €
• Ratastoolikoht 19 €
• VIP kohad mänguplatsi ümber 59 €

Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste piletite hinnad sisaldavad lisatasu 0.90€/ pilet. (Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parendamiseks.)

Vanusepiirangut ei ole. Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet
Piletid müügil toimumise päeval kohapeal kell 18:00-20:00
Uksed avatakse kell 18:00, algus kell 19:00.
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud


LISAINFO:
Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).

Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.


Venue
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Estonia
Promoter
Eesti Meedia AS
Maakri 23a Tallinn 10145 Harjumaa