No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Tasujad / Ugala Teater

Mo 30/10/2017 19:00
Ugala Teater, Väike saal, Vaksali 7 Viljandi
Lavastaja Mehis Pihla

Kunstnik Ott Kangur

Valguskujundaja Laura Maria Mäits

Muusikaline kujundus Harlet Orasmaa ja Rauno VaherOsades Marika Palm, Laura Kalle ja Mikk Jürjens (Tallinna Linnateater)Sisuliselt on kahte sorti inimesi: kuulsad inimesed ja need, kellest me kottigi ei tea. Kumb sina olla julged?

Noortelavastus „Tasujad” on musta huumoriga laetud satiiriline kuulsuskomöödia, mis võtab sihikule ühiskonnas aina leviva pealiskaudsuse ja sellega kaasnevad ohud. Kuivõrd manipuleeritavad me meedia poolt oleme? Kes suunab seda, millele sotsiaalvõrgustikes tähelepanu pööratakse ning mille põhjal avalikkus oma arvamuse kujundab? Kuidas on võimalik, et meie iidoliteks ja juhtideks saavad inimesed, kes oleks võinud algklasse kordama jääda?

Lavastuse tekst on värske ja päevakajaline, sisaldades samas rohkelt viiteid Eduard Bornhöhe loomingule. Tegelaste loomisel on ammutatud inspiratsiooni Bornhöhe „Kuulsuse narride” Vesipruulist ja Tatikast ning „Tasuja” Jaanusest. Tänapäeval ei oleks Vesipruul ja Tatikas enam narrid, vaid tõelised kuulsused. Kuulsaks saamisel pole oskused enam olulised – piisab vaid tahtmisest. Pealegi pole kuulsuse nimel enam ükski tegu liiga narr. Tasujal on aga pealiskaudsusest kihavat ühiskonnakorraldust väga raske taluda. Verine konflikt on vältimatu.

Esietendus 21.11.2016

Events website: http://www.ugala.ee

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Tasujad / Ugala Teater Mo 30/10/2017 19:00 Ugala Teater, Väike saal, Vaksali 7 Viljandi 8.00 - 16.00
Sold out
Price information
Venue
Vaksali 7 Viljandi Estonia
Promoter
Ugala Teater SA
Ugala Teater SA
Vaksali 7 Viljandi 71020 Viljandi
433 0777
kassa@ugala.ee