No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Koer heinakuhja otsas / Петербургская оперетта. Собака на сене

Su 19/11/2017 17:00
Kohtla-Järve Kultuurikeskus
18.00 - 25.00
KOER HEINAKUHJA OTSAS
muusikaline komöödia kahes vaatuses


Muusikateatri „Peterburi operett“ etendused on Tallinnas olnud kolmel korral väljamüüdud!

Muusika: Gennadi Gladkov
Libreto: Lope de Vega
Lavastaja: Venemaa teeneline näitleja Sergei Šalagin
Pikkus: 2 tundi 40 minutit (1 vaheajaga)

Lavastaja: Svetlana Samorodova
Kunstnik-lavastaja: Oleg Moltšanov
Kostüümid: Nika Veligžaninova

Hispaania dramaturgi Lope de Vega näidend „Koer heintel“ on juba enam kui neli sajandit vana, kuid see on jäänud endiselt ammendamatuks hingetarkuse allikaks kõigile, kes armastavad või tahavad armastada, kuid kardavad armuda. Lope de Vega poeetilise keele esmatutvustajaks nõukogude vaatajale oli lavastaja Jan Frid oma samanimelise filmiga Margarita Terehhova ja Mihhail Bojarskiga peaosades.

Teodoro on rikka ja kuulsa komtessi Diana de Belflor’i sekretär, kes on armunud teenijatüdruk Marcelasse. Jälgides nende armulugu tunneb proua ootamatult endas tärkavat armukadedust. Kuid Diana ei saa sekretärile oma armastust avaldada. Teodoro´l ei ole valikut – ta peab lahkuma Diana majast, et otsida õnne mujal, kuigi armunute hinged kuuluvad teineteisele. Siin tuleb talle appi tema teener Tristan ...

"Koer heintel" on ehtne armastuse anatoomia. Inspireerituna Lope de Vega loomingust uurivad lavastuse autorid selle tunde kõike alatoone. Publikule etendatakse tõelist sädemeid pilduvat mõõga ja mantli komöödiat! Etendus haarab teid kaasa hispaania armuintriigide, kirglike embuste, sütitavate tantsude, valitud luule ja muidugi meeldejäävate meloodiatega.

Peterburi teatri unikaalsus seisneb kõrgprofessionaalsetes ja oma tööle pühendunud artistides, kes suudavab laulda ka keerukaimaid vokaalpartiisid ning esitada meisterlikke tantsunumbreid. Külluslikud dekoratsioonid, kaunid kostüümid, säravad tantsud muusikateatri „Peterburi operett“ artistidelt toovad teid hallist argipäevast meeldejäävalt pidulikku atmosfääri!

Üritus on vene keeles.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Koer heinakuhja otsas / Петербургская оперетта. Собака на сене Su 19/11/2017 17:00 Kohtla-Järve Kultuurikeskus 18.00 - 25.00
Price information

To the tickets bought online a service fee of 0.50 € per ticket is applied

Hinnad vahemikus 15€ - 25€ (sõltuvalt istekohast)

Lastele vanuses kuni 3a. (k.a) on sissepääs tasuta juhul, kui istuvad saatja süles.

Sissepääs alates 16:00
Pikkus: 2 tundi 40 minutit (1 vaheajaga)

Venue
Keskallee 36 Kohtla-Järve Estonia
Promoter
Milirado OÜ
Mustamäe tee 55-411 Tallinn Harjumaa
+372 55675311
milirado15@gmail.com