No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Jevgeni Djatlov / Евгений Дятлов

Th 19/01/2017 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Past event
17.01.2017 JÕHVI kontserdimaja
19.01.2017 Vene Kultuurikeskus

Kontsertide algus kell 19.00

Jevgeni Djatlov ja ansambel “Akadem-Kvintett”


Tuntud suurepärane Peterburi teatrinäitleja, kes on mänginud rohkem kui viiekümnes osas nii filmides kui ka teleseriaalides, on lahutamatult seotud muusikaga. Näitleja on osalenud erinevates televisiooni muusikasaadetes. Näiteks võttis ta osa populaarsest muusikashowst „Kaks tähte“ ja võitis finaalis koos oma partneri Diana Arbeninaga primadonna Alla Pugatshovalt kuldsed tähed.

Alates 90-ndate keskpaigast on Jevgeni Djatlov tuntust kogunud kui laulev draamanäitleja, vene romansi ja lüürilise laulu suurepärane esitaja, sametise baritoni omanik. Olles külastanud kordki Jevgeni Djatlovi kontserti, saame kinnitust, et omades sellist lavalist šarmi, võimsat häält ja suurepärast annet kitarrimängus, on Djatlov õigusega saavutanud määratu hulga austajate armastuse ja lugupidamise kui laulev näitleja. Laulud Jevgeni esituses kõlavad etendustes ja filmides.

Oma soolokarjääri alguses võttis artist vastu otsuse esitada rahvalaule ja romansse. Hiljem täienes tema repertuaar lüüriliste lauludega, sõja-aastate lauludega, tango ja filmimuusikaga, autorilaulu ja nõukogude perioodi heliloojate parimate lauludega.

Djatlovi arvamus on, et tema esituses kõlav “kõige ausam muusika on selline, mis on ajahambale vastu pidanud”. Tema repertuaar on valitud laitmatu maitsega ja vanad tuntud laulud kõlavad siiralt, liigutavalt ja samas temperamentselt. Jevgeni Djatlov ei karda oma repertuaari võtta selliseid laule, mis on juba populaarseks lauldud Eduard Hilli, Juri Guljajevi või Jaak Joala esituses. Ta läheneb nendele lauludele oma vaatepunktist ning annab neile seega uue kõla.

Jevgeni Djatlovi esinemist saadab ansambel “Akadem-Kvintett” Nikolai Krivorutško (Sankt - Peterburg) juhatamisel.


Sündmus toimub vene keeles
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Jevgeni Djatlov / Евгений Дятлов Th 19/01/2017 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Past event
Price information

Ticket prices from 12 € to 45 € (according to seats chosen)

The event is in Russian

Venue
Promoter
Belessa OÜ
Paldiski mnt 169-26 Tallinn Harju
+372 58058924
belessa.art@gmail.com