No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Muusikal 'Mustlasprintsess' / Международный проект-мюзикл ЦЫГАНСКАЯ ПРИНЦЕССА

Sa 18/02/2017 18:00
Kohtla-Järve Kultuurikeskus
15.00 - 18.00
Ainult 17. veebruaril Tallinnas Vene Kultuurikeskuses kl.19.00 ja 18. veebruaril Kohtla-Jarve Kultuurikes-kuses kl. 18.00, toimub rahvusvahelise projekti raames muusikal "Mustlasprintsess" etendus. 

See sündmus, millel ei ole Eestis analooge, on muusikalise projekti "GIPSY PRINCESS ŠOW" Euroopa kontsertreisi osa, kus osalevad 10  esinejat. Need on suurepärase häälega solistid Rinaldo ja sarmikas Anna (Hispaania); mustlastantsu tähed Rada ja Lilijana (Ukraina); Margarita ja Juliana (Läti). Üritusele lisavad sära muu-sikalis "Mustlasparun" osalenud virtuoos-muusikud: viiuldaja Kaspars Pūdnīks (Läti);kuulus kitarrist Agry Rich (Lirimaa) ja trummar Arthur Aeropetian(Armeenia).Esitajad toovad endaga kaasa lavakujunduse, dekoratsioonid,erilise valgustehnika ja 40 komplekti lavarõivaid.Muusikal "Mustlasprintsess" on laulude, tantsude ja muusika pidu, mis ühendab kaunimad lood mustlas, hispaania, vene ja eRE: esti keeles.  See muusikal on oma erandlikkusega võitnud palju auhindu rahvusvahelistel festivalidel Slovakkias, Rootsis, Norras, Poolas. Leedu ja Lätis ning fännide südamed üle kogu Euroopa. Ärge jääge sellest imelisest showst ilma!
Hea tuju on tagatud!!!

Info: www.piletilevi.ee

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Muusikal 'Mustlasprintsess' / Международный проект-мюзикл ЦЫГАНСКАЯ ПРИНЦЕССА Sa 18/02/2017 18:00 Kohtla-Järve Kultuurikeskus 15.00 - 18.00
Price information

A service fee of 0.50 € per ticket will be applied to all purchases made through the online shop.

Hinnad 15 €- 18 € (sõltuvalt istekohast)

Venue
Keskallee 36 Kohtla-Järve Estonia
Promoter