No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Ürgmees / Дикарь защищается / Dikarj Zashishaetsa

We 28/06/2017 19:00 - We 09/08/2017 21:15
14.00 - 16.00
ÜRGMEES vene keeles

Autor: Rob Becker

Lavastaja: Jan Uuspõld

Laval: Nikolai Bentsler


Ürgmees hoiab kindlalt rekordit kui kõige kauem lavadel järjepanu mängitud sooloetendus Broadway ajaloos. Ürgmees on vankumatu väärtusega meistriteos, mis on võitnud miljonite südamed ja on kindel, et võidab ka sinu oma! Eestis aastate eest enneolematu menu saavutanud etendus on esmakordselt venekeeles eesti publiku ees!

See on koomiline sisekaemus meeste ja naiste vahelistesse suhetesse, kus Ürgmees pakub mõlemale sugupoolele naeru ja äratundmist. Publikus tekib üksteisemõistmine kui nad etenduse ajal endid laval kuuldud lugudes ära tunnevad.

Ürgmees paneb meid naerma meie endi üle näidates kuidas me tülitseme, naerame ja armastame. See on see, mis paneb ülemaailma paarid Ürgmeest armastama.

Laialdaselt populaarne komöödia Ürgmees on kirjutatud Rob Beckeri poolt 3-aasta jooksul, mil ta viis läbi mitteametliku uurimuse antropoloogias, eelajaloos, psühholoogias, sotsioloogias ja mütoloogias. Ürgmehest on nüüdseks saanud rahutooja jätkuvates arusaamatustes meeste ja naiste vahel.

Ürgmees jõudis esmakordselt publiku ette San Franciscos 1991. aastal, kuid kolis juba peagi Dallasesse. Pärast aastat Dallases, olid ootamatult välja müüdud ka kõik etendused Washington DC’s, Philadelphias ja Chicagos kuniks 1995 jõuti Broadway’le. Pärast kahte ja poolt aastat Helen Hayes Theatre mängukavas ning 702 etendust, sai Ürgmees kirja rekordi kui kõige kauem mängitud sooloetendus Broadway ajaloos.

Sellest ajast peale on Ürgmees tuuritanud üle kogu maailma. Ürgmees on lavadel olnud 45 erinevas riigis ja tõlgitud 27 erinevasse keelde (ja lisandub!).

Eestisse jõudis Ürgmees 2004. aastal Jan Uuspõllu esituses, mis leidis väga kiiresti tee eesti publiku südamesse. Samuti on Ürgmees tuntud üle Venemaa kui üks menukamaid ühemehe etendusi. Eestis esitab Ürgmehe rolli 2016 aasta parima meeskõrvalosa laureaat Nikolai Bentsler.

Produktsioon: Prem Productions & Theater Mogul

Esietendus: 28. juuni 2017 Tallinnas Vaba Laval (Telliskivi 60a C1, Tallinn)

www.prempro.ee
www.defendingthecaveman.com
Show descriptionHide description
Events