No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Burlesk Show

Fr 21/04/2017 19:00
Pärnu Kontserdimaja
Paroodiate, naljade, laulude, tantsude ja muusikaliste etteastete burlesk
“90 minutiga ümber maailma”


Aprilli peetakse traditsiooniliselt mitte ainult kevade ja looduse tärkamise kuuks, vaid ka huumori ja satiiri kuuks, seetõttu on rahvusvaheline koomikute meeskond, mis ühendab endas selliseid originaalžanri esindajaid nagu parodistid, näitlejad, tantsijad ja muusikud üle terve maailma, otsustanud aprillikuud ja suve tulekut tähistada koos lõbusa tuju ja positiivsuse austajatega, esitades burleski “90 minutiga ümber maailma”.

Mis teid ees ootab? Loomulikult naljad, originaalsed naljajutud, anekdoodid, limerikid, tantsud, muusikalised etteasted, ekstravagantsete isikute jäljendamine ja isegi kopsakate inimeste ballett väsimatu ja teenelise Ukraina NSV burleski kuninganna Landa Suvoroffi esituses!

Landa Suvoroff ei esine siiski mitte üksinda, vaid koos sõpradega – lavale astuvad Sankt-Peterburi parodist Vadim Jazz, Kanada elektroonilise akordioni virtuoos Maurice Balaska, koreograaf Kama ja tema õpilased Gruusiast.

Sankt-Peterburi parodisti Vadim Jazz'i esituses on teil võimalik laval kohtuda selliste tuntud estraadikunstnikega nagu Tina Turner, Elvis Presley, Marilyn Monroe, Valery Leontiev, Alla Pugatšova, Verka Serdjutška, Filipp Kirkorov, Laima Vaikule jt. 

Mitmete rahvusvaheliste konkursside laureaat, Kanada elektroonilise akordioni virtuoos Maurice Balaska suudab oma muusikalistes teostes luua mõeldamatuid heli assotsiatsioone. Oma kordumatus esituses ning töötluses ilmub Maurice ürituse külastajate ette selliste maailmahittidega nagu Johann Sebastian Bach'i „Tokaata ja fuuga d-moll” jäljendades Lübecki katedraali oreliheli, Deep Purple'i „Smoke on the Water” peaaegu ehtsa klassikalise elektroonilise kitarri esituses, Johann Strauss'i “Viini valss” jäljendades Londoni sümfooniaorkestri esitust, Back Street Boys'i „I Want it My Way”, Mireille Mathieu „Santa Maria”, ABBA „I Have a Dream”, „Fernando” ja paljude teistega.

Kontsert-show koreograafiline kujundus on usaldatud Gruusias tuntud adžaaria päritolu koreograafile Kama'le koos tantsutrupiga. Külastajatele pakutakse nii vähenähtud Kaukaasia rahvatantse, indialaste tantse, Lähis-Ida kõhutantse, argentiina tangot kui ka harjumuspärast mustlaste seeliku lehvitamist ning teistegi rahvaste liigutuste “šedöövreid”.

Kõik, kes soovivad saada vaimuka nalja, sarkastilise paroodia, populaarse meloodia, värskeimate anekdootide, luksuslike kostüümide, eksootiliste tantsude ja hea tuju kokteili, on kutsutud peolauda!
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Burlesk Show Fr 21/04/2017 19:00 Pärnu Kontserdimaja
Refund
Price information

Piletite tagasiost on ajutiselt peatatud.

Tagasiostu uus info ilmub hiljemalt 26.05.2017 15:00

Venue
Promoter
IMPRESARIO SIA
BRĪVĪBAS IELA 193A RĪGA LV-1039 RĪGA
ronalds@livas.lv