No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Argentiina tango Astor Piazzolla

Fr 14/04/2017 19:00 - Sa 15/04/2017 21:00
17.00 - 34.00
Kogu maailmas unistavad inimesed sellest, et näha, kuidas tantsitakse tõelist tangot ja üritavad mõista selle olemust. Tango on maailm, mis on tulvil saladusi ja kirge. Ilu, graatsia, elegants - tangos on seda kõike!

Laupäeval, 15. aprillil 2017 kell 19 võib Nordea Kontserdimaja laval näha uut, unikaalset etendust "Astor Piazzolla kirglik argentiina tango". Uues muusikalises projektis sulab ühtseks tervikuks tango tuline koreograafia ja Astor Piazzolla muusikaline kirglikkus. Tänu sellele ainulaadsele kooslusele sündiski enneolematult värvikate kostüümide ja imekauni muusikaga vapustav etendus. Selles kõlavad Astor Piazzolla kuulsamad argentiina tangod - "Oblivion", "Adios Nonino", "Libertango" ja kontserdid "Neli aastaaega Buenos Aireses".

Projekti autoriks on argentiina tango täht, tuntud argentiina lavastaja ja festivali "Campeonato Mundial de Baile de Tango" laureaadid kategoorias "Tango Escenario" (Buenos Aires) ja konkursi "Tango Dance World Championship" (Buenos Aires). Etenduses astuvad üles ka "Kuldne tangohääl" Cesar Camargo ja Martin Alvarado, kes esitavad tõelisi argentiina tangolaule. Kirgliku ja tulise etenduse saateks mängib maailmas tuntud Peterburi sümfooniaorkester "IP ORCHESTRA". Orkestri kunstiline juht ja peadirigent on Igor Ponomarenko.

Teie riietuses võiks olla punast - olgu punane kas terve kleit või üksnes sall või pluus või kingad. See kõik loob unustamatu atmosfääri, mis liidab tuhanded kaunid pidulikes kostüümides inimesed.
Etenduses esinevad: 

• Tantsijad - "Tango Dance World Championship" (Argentina) võitjad ja "Campeonato Mundial de Baile de Tango"  laureaadid kategoorias "Tango Escenario" (Argentina) - tantsutrupp "TANGOJAMCLUB"
• Laulavad "Kuldne tangohääl" , konkursi "Astor Piazzolla Music Awards" võitja
• Sümfooniaorkester "IP Orchestra"
• Kunstiline juht ja peadirigent - I. Ponomarenko

Galaetendus "Astor Piazzolla kirglik argentiina tango" on üks kaasakiskuvamaid ja dünaamilisemaid maailmas. 15. aprillil 2017 haarab Nordea Kontserdimaja tõeline kire, tantsu ja armastuse keeris. Pileteid etendusele "Astor Piazzolla kirglik argentiina tango" on sobiv kinkida armsamale oma tunnete väljendusena . Kinkige endale ja oma kallimale päikeselise Argentina meeleolu!
Show descriptionHide description
Events