Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ALA.NI (UK) / Jõulujazz 2017

R 24.11.2017 19:00
Vaba Lava
20.00 - 25.00
Jõulujazz 2017
ALA.NI (UK)
Reede, 24. november 2017 kell 19.00 Vaba Lava


Briti laulja ja helilooja ALA.NI vapustas oma kuulajaid debüütalbumiga "You & I". Tema palad meelitavad kuulaja tundmatutesse sfääridesse, mis haaravad täielikult endasse – siin on vihjeid Hollywoodi kuldaegade muusikalidele ja vanemale folkmuusikale, mis annavad tema lugudele muinasjutulise ja tabamatu sära. ALA.NI autobiograafiline muusika laseb heita pilgu salapärastele romantikast ja traagikast õhkuvatele aladele.

Tulevane lauljanna kasvas üles Londonis, arendades oma talenti teatri- ja muusikaõpingutel. Peale kiiret ja kahjumlikku osalemist moetööstuses naases ta lõplikult oma tõelise armastuse – muusika -- juurde. Tähelepanuväärsest häälematerjalist annab ka tunnistust tõik, et ALA.NI on taustalauljana osalenud Andrea Bocelli, Mary J. Blidge'i ja Blur'i tuuridel.

Pariisis resideeruvat vokalisti on keeruline stiililiselt lahterdada – tema palad tekitavad äratundmismomendi, aga ei paljasta helide tegelikku algupära, mis lisab tema loomingule kõhedusttekitava davidlynchiliku joone. ALA.NI hääl justkui kaiguks aegade tagant, selles on leitud sarnasusi Billie Holiday, Judy Garlandi ja Julee Cruise tämbritega. Nostalgiavihjetest hoolimata on lauljanna lähenemine muusikale unikaalne, mis on kokku võetud originaalse stiilimääratlusega dark-Disney.

Koosseis:
ALA.NI – vokaal, akustiline kitarr
Thomas Naïm – elektrikitarr

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
ALA.NI (UK) / Jõulujazz 2017 R 24.11.2017 19:00 Vaba Lava 20.00 - 25.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Pilet 25.-, sooduspilet 20.-*
Alates 1. novembrist pilet 30.-, sooduspilet 25.-*

*Sooduspilet kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimesele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Toimumiskoht
Telliskivi 60A Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee