Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Diplomaatilised noodid. Taani: Jakob Bangsø, Jakob Kullberg, Kaisa Roose, Tallinna Kammerorkester

N 23.11.2017 19:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja Valge saal
15.00 - 20.00
JAKOB BANGSØ (kitarr, Taani)
JAKOB KULLBERG (tšello, Taani)
TALLINNA KAMMERORKESTER
Dirigent KAISA ROOSE

23. novembril kell 19 algab Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja Valges saalis kontsert „Diplomaatilised noodid. Taani”. Taani tippmuusikud Jakob Bangsø ja Jakob Kullberg musitseerivad koos dirigent Kaisa Roose ja Tallinna Kammerorkestriga.

Kontserdil kõlab 20. sajandi Põhjamaade ühe silmapaistvaima helilooja Per Nørgårdi teos „What – is the Word!” uudselt – miksituna Tobias Hume’i „Ayresega”, millele on kirjutanud värske arranžeeringu Jakob Kullberg. Kullberg, kes selsamal kontserdil tšellosolistina üles astub, on Taani üks aktiivseimaid ja põnevamaid noori instrumentaliste.

Kavas on ka Taanis resideeruva USA helilooja Wayne Siegeli „Chaconne“ (esiettekanne Eestis). Teos on kirjutatud kontserdi teisele solistile – Jakob Bangsøle, keda vaatamata noorusele on nimetatud kitarrimaailma legendiks; üheks kõige suuremaks talendiks, kellel on suurepärane tehnika, perfektne musikaalsus ja väga hea maitse. Kontserdil mängitakse ka John Corigliano „Trubaduure“ (esiettekanne Eestis), mis salvestatakse Bangsø 2018. aastal ilmuvale plaadile.

Kontserdi kestus koos vaheajaga orienteeruvalt 2 tundi.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Diplomaatilised noodid. Taani: Jakob Bangsø, Jakob Kullberg, Kaisa Roose, Tallinna Kammerorkester N 23.11.2017 19:00 Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja Valge saal 15.00 - 20.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Täispilet 20 €
Sooduspilet 15 € (õpilased, tudengid, pensionärid)

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Tallinna Filharmoonia
Pikk tn 26 Tallinn 10133 Harjumaa
kassa@filharmoonia.ee