Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Eriseanss: Leviaatan

N 14.12.2017 18:00
Kino Sõprus, Tallinn
4.50 - 5.50
Kaasaegse Vene režissööri Andrei Zvjagintsevi põrutav film „Leviaatan“ on haarav mõistulugu ühiskonnaklassidest, usust ja korruptsioonist. See keskendub lihtsa mehaaniku ja kohaliku võimude vahelisele tülile, mis toob kaasa ootamatud ja kujuteldamatud tagajärjed.
Kolja (vastupandamatu Aleksei Serebrjakov) elab koos noore naise Lilja (Jelena Ljadova) ja eelmisest abielust pärit teismelise pojaga Põhja-Venemaal Barentsi mere äärses rannikukülas ning peab oma lapsepõlvekodu garaažis autoremonditöökoda.
Perekonna rahulik elu satub ohtu, kui ennast täis linnapea Vadim Sergejevitš (Roman Madjanov) laseb Kolja maja aluse krundi naeruväärse hüvitise eest võõrandada, et rajada sellele kahtlase rahastusega uusehitis. Sergejevitši üllatuseks kutsub Kolja appi vana sõbra, Moskvas tegutseva tippjuristi Dmitri (Vladimir Vdovitšenkov). Dmitri on leidnud linnapea mineviku kohta tõendeid, mis võivad ta kohalt kukutada, kuid saladusi on Dmitril endalgi. Peagi pääsevad kired valla, sündmused väljuvad kontrolli alt ja mõnigi inimelu satub ohtu.
Zvjagintsevi osavalt punutud ja moraalselt mitmetahuline põnevik on lummav ja viinast läbi imbunud käsitlus tavaliste inimeste perekondlikest, seksuaalsetest ja juriidilistest probleemidest Putini režiimi elajalike mahhinatsioonide taustal. See on uskumatult kaunite kaadrite, võrratute rollilahenduste ja kafkaliku musta huumoriga küllastatud meistriteos, mida peab oma silmaga nägema.

Film linastub vaid korra.
Filmil on ingliskeelsed subtiitrid.

Sündmuse koduleht: http://www.kinosoprus.ee/et/movie/eriseanss-leviaatan

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Eriseanss: Leviaatan N 14.12.2017 18:00 Kino Sõprus, Tallinn 4.50 - 5.50
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Sooduspilet kehtib üliõpilasele, õpilasele ja seeniorile.

Toimumiskoht
Vana-Posti 8 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Must Käsi MTÜ
Viru 19 Tallinn 101111 Harjumaa
646 63 32
info@kinosoprus.ee