Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Atlan Karp, Oksana Sinkova, Anna Humal / XXV Rapla Kirikumuusika Festival

N 29.6.2017 19:00
Käru kirik
3.00 - 5.00

N 29.06 Käru kirik kl 19.00
ÜHEL HOMMIKUL
CD-plaadi esitluskontsert
Atlan Karp (bariton)
Oksana Sinkova (flööt)
Anna Humal (orel)

KAVA / PROGRAMME

Marje Sink (1910-1979) – “Ühel hommikul”

Georg Friedrich Händel (1685-1759) – avamäng ooperist “Solomon”

Marje Sink
“Kusagil äike, kusagil päike”
“Arm”
“Mullatükk”
“Maha jäävad”

Johann Sebastian Bach (1685-1750) – Sonaat flöödile E-duur BWV 1035
Adagio
Allegro
Siciliano
Allegro assai

Marje Sink
“Vaiksel ööl”
“Issand Sa oled”
“Kusagil palvetab”

Christoph Willibald Gluck (1714 -1787) – “Õndsate hingede tants / Dance of the Blessed Spirits” ooperist “Orpheus ja Eurydike”

Marje Sink
"Süda on püha paik”
“Oh oleks ma”
“Vaikses kambris”

Johann Sebastian Bach – aaria oratooriumist “Grosser Herr” BWV 248

Marje Sink – “Auline elu”


ATLAN KARP  

on Eesti üks väljapaistvamaid oma põlvkonna ooperisoliste, kes on õppinud G. Otsa nim Tallinna Muusikakoolis (õp Tõnu Bachmann), Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias (prof Ivo Kuusk) ning lõpetanud magistrantuuri Soomes Sibeliuse Akadeemias (prof Jorma Hynninen ja Pekka Kähkönen). Ta on täiendanud end Peterburi Maria Teatris ja osalenud G. Janowitzi, T. Krause, L. Gergijeva, D. Hvorostovsky, J. Obrastzova, A. Amaretto ja H. Hagegårdi meistrikursustel. Aastatel 2007-2012 töötas ta teatris Vanemuine juhtiva ooperisolistina. A. Karp on pälvinud Tiit Kuusiku nim rahvusvahelisel konkursil I preemia (2000). Tema tähtsamate rollide hulka kuuluvad: Jago (Verdi “Othello”), Scarpia (Puccini “Tosca”), Rigoletto (Verdi “Rigoletto”), Krahv di Luna (Verdi “Trubaduur”), Lescaut (Massenet “Manon”), Sharpless (Puccini “Madama Butterfly”), Figaro (Mozart “Figaro pulm”), Kurwenal (Wagner “Tristan ja Isolde”), Leandro (Prokofjev “Armastus kolme apelsini vastu”, RO Estonia), Vodnik (Dvořák “Russalka”, Helsingi Aleksandri teater), Don Alfonso (Mozart “Cosi fan tutte”, Savonlinna Muusikaakadeemia), Onegin (Tšaikovski “Jevgeni Onegin”, Sibeliuse Akadeemia), Klingsor (Wagner “Parsifal”), Orestes (Strauss “Elektra”), George III (Davies “Kaheksa hullu kuninga laulu”, Pärnu Ooper) jt. Tema suurvormide repertuaar on väga mitmekülgne (Brahms “Saksa reekviem”, Beethoven 9. Sümfoonia, Rahmaninov “Kellad”, Vaughan Williams “Meresümfoonia”, Rossini “Väike pidulik missa”, A. Kallastu “Cromwell’s letzte nacht” jpt.). A. Karp on andnud arvukalt soolokontserte ja esitanud teoseid vene, prantsuse, saksa, soome ja eesti heliloojatelt klassikalistest teostest kaasaegseteni.

OKSANA SINKOVA
on Eesti üks väljapaistvamaid flöödimängijaid. Ta on lõpetanud bakalaureuseõppe cum laude (õp Neeme Punder, Matti Helin ja Imants Sneibis) ning kaitsnud magistrikraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias (EMTA). Ta on täiendanud end Hamburgi Muusika- ja Teatri Kõrgkoolis (2004-2005) ning EMTA doktorantuuris (2006-2011). O. Sinkova on võtnud osa paljudest tunnustatud flöödimängijate meistriklassidest (Matti Helin, Maarika Järvi, Patrick Gallois, Renate Greiss-Armin, Barbara Giesler- Haase, Moshe Aron Epstein jpt). Ta töötab Narva sümfooniaorkestri flöödirühma külaliskontsertmeistrina aastast 1999 ja ta on olnud teatri Vanemuine flöödirühma kontsertmeister (2000-2008) ning RO Estonia sümfooniaorkestri flöödirühma liige (2008-2011). Samuti on ta mänginud rahvusvahelises Euroopa noorte festivaliorkestris (European Festival Orchestra). O. Sinkova on võitnud mitmeid rahvusvahelisi ja rahvuslikke konkursse nagu Eesti lastemuusikakoolide vaheline konkurss (1991), üleliiduline konkurss “Noor Virtuoos” (1991), Eesti muusikakoolide vaheline konkurss (1994, 1995), Grand Prix Eesti muusikakoolide vahelisel konkursil (1997) ning EMTA ja Sibeliuse Akadeemia J. S. Bachi konkursil (1998), peapreemia Yamaha konkursil (1999) ja üleriigilisel Bachi konkursil (2000) ning ta on olnud Con Brio 2000 ja rahvusvahelise Andrejs Jurjāns’i nim. konkursi finalist (Riia, 2001), samuti rahvusvahelise konkursi Pacem in Terris laureaat (Bayreuth, 2005). Talle on omistatud PLMF preemia ”Noor Muusik 2008”. O. Sinkova on esinenud soolokontsertidega ja solistina mitmete orkestrite ees nii Eestis kui välismaal, Rootsi keelpilliorkestriga Camerata Nordica on toimunud kontserdireisid Itaalias, Rootsis ja Walesis. Teda on kutsutud esinema festivalidele Itaalias, Slovakkias ja Tšehhi Vabariigis, samuti on ta ülesse astunud Tallinna Kammermuusika festivalil, Tallinna Talvefestivalil, Rapla Kirikumuusika festivalil jm. Tema soolorepertuaar sisaldab virtuoosset flöödimuusikat maailma muusikavaramust. O. Sinkova on olnud žüriiliige erinevatel konkurssidel ja aastast 2008 töötab ta õppejõuna EMTA’s.

ANNA HUMAL
on lõpetanud TÜ filosoofiateaduskonna ja Usuteaduse Instituudi kirikumuusika osakonna Rolf Uusvälja oreliklassi ning koorijuhina Marika Kahari juhendamisel. Ta on omandanud magistrikraadi (cum laude) Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias prof Andres Uibo oreliklassis. Alates aastast 1997 töötab A. Humal Tartu Pauluse kirikus organisti ja koorijuhina ja on Tartu Pauluse Kirikumuusika Seltsi kunstiline juht. Normannide orelipäevadel Simunas pälvis ta koraalimängu konkursil I preemia (2002) ja Artur Kapi nim organistide konkursil III preemia (2010). A. Humal on esinenud Tallinna Orelifestivalidel, KML korraldatud kontserdisarjades, Maarjalaulude festivalil ja andnud kontserte Soomes, Poolas ja Venemaal ning koos ansambliga „Orthodox Singers“ festivalil „Probaltica“. Ta on osalenud mitmete väljapaistvate orelimängijate meistrikursustel (Peter van Dijk, Marie Louise Langlais, Hartmut Rohmeyer, Ben van Oosten, Sergei Tserepanov jt).
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Atlan Karp, Oksana Sinkova, Anna Humal / XXV Rapla Kirikumuusika Festival N 29.6.2017 19:00 Käru kirik 3.00 - 5.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Tavapilet 5€
Sooduspilet 3€ (õpilane, tudeng, pensionär, muusikaõppeasutuse õpetaja, EIL liige)

Koolieelikutele on sissepääs tasuta.

Toimumiskoht
Käru Eesti
Sündmuse korraldaja