Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Ghada Shbeir (Liibanon) ja Orthodox Singers / VM FEST MUSTVEE

R 11.8.2017 19:00
Mustvee Püha Kolmainsuse kirik
5.00 - 10.00
Rahvusvaheline vaimuliku muusika festival VM FEST MUSTVEE

Reede, 11. august kell 19.00 Mustvee Püha Kolmainu kirik (Narva 26, Mustvee)

SÜÜRIA, VAHEMEREMAADE JA VANAVENE ÕIGEUSU MUUSIKA
Ghada Shbeir (Liibanon) ja ORTHODOX SINGERS (Eesti). Kunstiline juht ja dirigent Valeri Petrov.
Ghada Shbeir (Liibanon) on maailmas üldtunnustatult parim Bütsantsi, Süüria ja kristlaste-maroniitide iidse vaimuliku muusika, samuti Vahemeremaade, Lähis-Ida ja araabia-andaluusia traditsioonilise rahvamuusika esitaja. Haruldane hääletämber, meisterlikkus ja ainulaadne esitusstiil on teinud temast kuulsuse. Ghada Shbeir on laulmise ja muusikateaduse magister, St. Esprit'i ülikooli, Liibanoni Riikliku Ülikooli ja Liibanoni Riikliku Konservatooriumi professor. Ghada Shbeir esineb pidevalt teaduslikel konverentsidel, muusikafestivalidel, raadios ja televisioonis. Ta on käinud kontserttuuridel Belgias, Kanadas, Inglismaal, Itaalias, Jordaanias, Prantsusmaal, Poolas, Šveitsis, Egiptuses ja Küprosel. Tema kontserte on külastanud tuntud muusikud, kiriku- ja riigitegelased, riigipead.

Ansambli ORTHODOX SINGERS asutas 1989. aastal Valeri Petrov. ORTHODOX SINGERS on ainus Eestis õigeusu muusikat professionaalselt esitav kollektiiv. Ansamblile on omane sügav tähelepanu iga laulusõna tähendusele, laitmatu stiilitaju, väljatimmitud kõla ja läbimõidud dünaamiline plaan. Mitmed muusikakriitikud on märkinud ainult selle ansamblile omast erakordset piano’t. Kollektiivi tähtsaim loominguline suund on varajane, kontsertesituses harva kõlav õigeusu muusika. Repertuaaris on ka vene vaimuliku muusika tähtteoseid, rahvalaulude seadeid, nüüdisaja vaimulikku muusikat (Arvo Pärt, John Tavener, Valeri Kalistratov jt). Oma koht repertuaaris on ka eesti heliloojate muusikal  (Cyrillus Kreek, Kuldar Sink, Veljo Tormis, Galina Grigorjeva jt). Ansambel on mitmete rahvusvaheliste koorikonkursside laureaat, Euroopa suurimate muusikafestivalide osavõtja. Korduvalt käinud turneedel Venemaal, USA’s, Rootsis, Soomes, Norras, Taanis, Iirimaal, Suurbritannias, Ungaris,  Poolas, Leebanonis, Prantsusmaal, Belgias.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Ghada Shbeir (Liibanon) ja Orthodox Singers / VM FEST MUSTVEE R 11.8.2017 19:00 Mustvee Püha Kolmainsuse kirik 5.00 - 10.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Täispilet 10 €
Õpilane, tudeng, pensionär, laps al. 6a. 5 €
Lastele vanuses kuni 5 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles
Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!

Lisainfo:
Kestus 1 h
Sissepääs al. 18.30
Ligipääs ratastooliga olemas.
Tegemist on siseruumides toimuva üritusega.
Pildistamine/ filmimine on lubatud!

Toimumiskoht
Narva 26 Mustvee Eesti
Sündmuse korraldaja
MTÜ VM FEST
Toom-Kooli 13 Tallinn 10130 Harjumaa
55586834
vmfest@orthodoxsingers.com