Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

HURTS@ÕLLESUMMER FESTIVAL 2017

R 7.7.2017 17:00
Tallinna Lauluväljak
12.95 - 41.50
Sisaldab lisatasusid
HURTS on Õllesummer Festivali reedene peaesineja

Tundub, et bändil ei saa meie publikust küll ning naaseb sel suvel, 7. juulil taas Õllesummer Festivalile.

Briti süntpop duo HURTS jõudis laiema publikuna loo “Wonderful Life” kaudu, mis levis YouTube’is kulutulena. Suure edu saavutasid ka meeste järgmised singlid ning kui HURTS andis 2010. aastal välja oma debüütalbumi „Happiness“, tõusis bänd edetabelite tippu. Võib öelda, et alates 2009. aastast on bänd oma muusikalisel karjääriredelil aina ülespoole roninud ning jätkab seda teekonda.

Festivalikorraldajad on väga rahul, et bänd oma tihedas tuurigraafikus Eesti jaoks aega leiab, kuigi mõlemale poolele on see rõõmus taaskohtumine – aastal 2014. toimus Õllesummer Festivalil HURTSI kontsert täismajale ning selgi suvel plaanitakse  laulukaare alune täita. Bänd on ju isegi öelnud, et Eesti publik on nende muusika jaoks parim! Kohalike elektrooniliste helidega juhatab HURTSi sisse duo Púr Múdd.

HURTSil on välja tulnud kolm stuudioalbumit: “Happiness”, “Exile” ja “Surrender”, mis on kõik edetabelite tipud vallutanud. Alates 2010. aastast, mil Hurts sisenes UK albumitabelisse, on bändi albumeid müüdud enam 1.2 miljonit, singleid enam kui 3 miljonit ning väljamüüdud tuuridele enam kui veerand miljonit piletit. Muusikatööstusele lähedalseisvad isikud vihjavad, et suvel on bändilt oodata ka uut albumit, nii et on lootust uutele raadiohittidele.

HURTS on teinud koostööd ka mitmete maailmakuulsate muusikutega. Esimeselt albumilt pärit singlil „Devotion“ teeb kaasa Austraalia lauljatar Kylie Minogue ja teiselt albumilt pärit loos „Help“ saadab mehi klaveriga Elton John. Lisaks on Theo ja Adami lugudele omapoolse nägemuse andnud muusikaprodutsent Calvin Harris. 

Kolmapäeval, 5. juulil esineb Õllesummer Festivalil Briti rokkbänd KASABIAN, kes on sel suvel aprillis ilmuva uue plaadi tuules headliner nimekatel festivalidel ning avaldas äsja tantsulise singli “You’re in Love with a Psycho”. Neljapäeval, 6. juulil astub aga lavale Venemaa Rihannaks nimetatud popstaar Ёlka.

Lisaks välisesinejatele astuvad lavale enamik tuntud Eesti artiste, kokku kaheksal laval. 24ndat korda toimuv Õllesummer Festival leiab aset 5.-8. juulil Tallinna Lauluväljakul ning päevapiletihind eelmüügist on 20 eurot ning passi hind 45 eurot.


KUULA HURTSi


https://www.youtube.com/watch?v=SzE3kNUWA9s
https://www.youtube.com/watch?v=1TB1x67Do5U
https://www.youtube.com/watch?v=N03wDhoXU-g

HURTS Õllesummer Festivalil 2014. aastal
https://www.youtube.com/watch?v=H2vFun9qDkY&feature=youtu.be

www.ollesummer.ee
Facebook: Õllesummer Festival
Instagram: ollesummer
Twitter: Õllesummer
YouTube: Õllesummer
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
HURTS@ÕLLESUMMER FESTIVAL 2017 R 7.7.2017 17:00 Tallinna Lauluväljak 12.95 - 41.50
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Tavapilet 20 €
Lapsele 6-11 a (k.a) ja pensionärile 12 €

VIP pilet 39 €

NB! Pileti nominaalhindadele lisatakse agenditasu 0.95 € - 3.20 €

Hinnad tõusevad!

0-5 aastased lapsed (k.a) saavad festivalile tasuta

Lisainfo:
Alkoholi ostmisel kohustuslik esitada dokument
Ligipääs ratastooliga on olemasÕllesummeri VIP-pilet

Istekoht loožis laulukaare all
Auto parkimiskoht lauluväljaku nõlval asuvas parklas
WC laulukaare hoone siseruumides
Eraldi baar jookide ning kerge- ja kange alkoholi valikuga

Meelespea
VIP-pilet kehtib ainult päeval, milliseks pilet on ostetud. VIP-pileti omanikul on õigus sellel festivali päeval, milliseks pilet on ostetud, kontserte jälgida laulukaare all asuvast  VIP-loožist. Kõik kohad loožis on nummerdatud. Loož asub laulukaare all umbes 60 meetrit lavast.  VIP-pileti omanik pääseb looźi laulukaare treppide kaudu. VIP-pileti ettenäitamisel on õigus tasuta parkida lauluväljaku  nõlval asuvas parklas sissesõiduga Lasnamäe väravast. Looźi pääsemiseks peavad kõik isikud omama VIP-piletit välja arvatud kuni 2-aastased lapsed, juhul kui istuvad vanema süles. VIP-pileti omanikud saavad festivali territooriumile piletiga, mis vahetatakse käepaela vastu looži sisenemisel.

Toimumiskoht
Narva mnt 95 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Meediaekspress OÜ
Narva mnt.95 Tallinn 10127 Harju
marje@ollesummer.ee