Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Joogafestival 2017

L 22.7.2017 12:00 - P 23.7.2017 23:59
3.00 - 79.00
Joogafestival

Rahvusvaheline Joogafestival 22.-23. juulil 2017 Haapsalus juba kuuendat korda!
Joogafestivalil esinevad parimad joogaõpetajad Eestist ja välismaalt. Saab proovida üle 10 joogastiili ning kuulata loenguid ja osaleda töötubades.
Peaesineja on imekauni tämbri ja tunnetusega muusik Sudha Londonist. Oma loomingus põimib ta loitse idamaadest, sufidelt, Tiibeti ja India traditsioonist kui ka Aafrikast, Havailt, põlisameerikast ja mujaltki. Muusika kuulajad lummatakse kaasa lauludesse, palvetesse, vaikusesse.
Kohal on ka särav hatha jooga ja meditatsiooniõpetaja Daniel Strausser Taist, kes on varemgi meie festivali peaesineja olnud ja paljude lemmikuks osutunud. Erilisi tantratöötubasid viib läbi kogenud tantraõpetaja Shanti Limnell oma kaasaga Soomest.
Festivali pealava tegevused ja tervisekaupade bazaar toimuvad Haapsalu Piiskopilinnuse hoovis. Siseruumide loengud, töötoad ja bazaar on avatud kõrval asuvas kultuurikeskuses.
Põnevad etnorütmid ja alkoholivaba tantsupidu kestavad südaööni Haapsalu linnusehoovis. Põnev ööprogramm on sel korral esimest korda Haapsalu vanakinos – võimalus puhata kogu öö live muusika tervendavate helide saatel.
Kavas on tegevusi nii meestele kui naistele, lastele ja rasedatele, noortele ja eakatele, alles alustajatele ning aastaid joogat praktiseerinutele.

Rohkem infot www.joogafestival.ee
www.facebook.com/joogafestival
www.instagram.com/joogafestival


Oluline teada:
• Alates 5. detsembrist 2016 saab eelmüügist osta festivalipileteid ja VIP festivalipileteid. www.piletilevi.ee.
• Alates 1. juunist 2017 saab eelmüügist lisaks festivalipiletile ja VIP festivalipiletile osta päevapileteid ja  töötubade üksikpileteid. www.piletilevi.ee.
• Festivalipilet ja päevapilet tagavad festivali ajal sissepääsu kõigile Haapsalu linnusehoovis toimuvatele töötubadele, bazaarile ja kontsertidele. Lisaks annavad Festivalipilet ja päevapilet hinnasoodustuse siseruumides toimuvatele töötubadele. Kahe päeva piletiga ja päevapiletiga saab jooga töötubadest ja loengutest siseruumides osa võtta 3-eurose lisatasu eest.
• VIP festivalipilet tagab festivali ajal sissepääsu kõigile Haapsalu linnusehoovis toimuvatele töötubadele ja kontsertidele, samuti siseruumides toimuvatele töötubadele.
• Bazaar on külastajatele tasuta.
• Festivalipiletit ja päevapiletit saab käepaela vastu vahetada linnusehoovi väravates laupäeval 22. juulil 2017 kell 10.30-21.30 ja pühapäeval 23. juulil 2017 kell 8.30-16.00.
• Õpilaste ja pensionäride sh invaliidsuspensionäride ja nende saatjate soodushind kehtib vastava dokumendi esitamisel.
• Festivali pealava alale saavad tasuta kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud).
• Päevapileti soodustused gruppidele 10 ja rohkem inimest 5%.
• Joogafestivali piletite eelmüük Piletilevis lõppeb 21.07.17.

Lisainfo:  anne@joogafestival.ee
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti