Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Alen Veziko ''Lõpuks leidsin sind''

K 16.8.2017 19:00
Kuressaare Arensburg Boutique Hotel & Spa
Alen Veziko „Lõpuks leidsin sind”

Alen Veziko annab augustikuul kontserdituuri akustilise kavaga „Lõpuks leidsin sind”. Kontsertidel tulevad esitusele Aleni parimad lood neljalt albumilt ning samuti üllatab muusik kuulajaid täiesti uute lugudega, mis publikuni veel jõudnud ei ole. Eestlaste seas juba tuntud lood kõlavad nendel õhtutel akustilises versioonis, teiste seas ka  „Ainult tänaseks ööks”, „Sinu poole teel” ning loomulikult „Ei ole öeldud lihtsalt tuulde”. Lisaks traditsioonilistele instrumentidele nagu klaver ja kitarr, muudavad pillimängu erilisemaks akordion, ukulele ja mõned eksootilisemad löökpillid, näiteks kongad ja cajon.

Alen alustas muusikukarjääriga juba lapsepõlves, kuid esimene originaalloominguga debüütalbum ilmus 2009. aastal. Muusik on tegutsemisaastate jooksul andnud välja neli albumit, esinenud mitmetel tuuridel ja jaganud lava paljude Eesti artistidega. Tema muusikat iseloomustab eelkõige hingelähedus, sest nii sõnad kui muusika tulevad otse laulja südamest.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Alen Veziko ''Lõpuks leidsin sind'' K 16.8.2017 19:00 Kuressaare Arensburg Boutique Hotel & Spa
Toimunud
Hinnainfo

Täispilet 19€
Pensionär 17€
Laps 7-15a. (k.a) 12€

Ürituse toimumise päeval eelmüügis ja tund enne kontserdi algust kohapeal on pilet 20 €. Soodustusi ei ole, vaid lapsepilet on 12 €.


Lastele vanuses kuni 6a. (k.a) on sissepääs tasuta.

Sissepääs tund enne algust
Kestus 1h 20min
Tegemist on vabas õhus toimuva üritusega

Sündmuse korraldaja
LandStuudo MTÜ
Laulupeo pst 25 Tartu 51007 Tartumaa
58440500
lauriland@hotmail.com