Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia sümfooniaorkester / XX Suure-Jaani Muusikafestival

T 20.6.2017 19:00
Suure-Jaani kooli suur saal
5.00 - 8.00
XX Suure-Jaani Muusikafestival

17.–23. juuni 2017


Aastast 1998 toimuv klassikalise ja eesti muusika ning muusikute keskne festival, mis pakub midagi pea igale maitsele.
Kontsertidele suurtes ja väikestes saalides lisanduvad ettevõtmised Olustvere lossis, leivakojas, Vanaõue puhkekeskuses, Tääksi veskis ja paljudes teistes paikades üle kogu Suure-Jaani valla. Lisaks noorte lauljate konkurss, heliloomingu konkurss, foto- ja kunstinäitused ning kohtumised loovisikutega lõunatundidel kohvikus Arturi Juures – oma tegemistest räägivad sel aastal Arne Hiiob, Lembit Saarsalu, Arne Mikk, Harry Liivrand ja ansambli Kukerpillid liikmed.
Festivali pärliks on kujunenud 23. juunil kell 3 öösel Soomaal Hüpassaare rabasaarel algav ja päikesetõusul koos E. Griegi "Hommikumeeleolu" helidega lõppev päikesetõusukontsert – imeline elamus muusika ja looduse koosmõjust. Rabasaarele viib kaks umbes kilomeetri pikkust laudteed. Vetruval pinnasel leiab igaüks endale mõnusa istumiskoha või pikutab kaasavõetud magamiskotis.  Päikesetõusukontserdi eriline atmosfäär on rappa toonud inimesi kogu Eestist, aga ka Soomest, Poolast, Saksamaalt, Lõuna-Aafrika Vabariigist ja kindlasti mujaltki. Kui veab, siis ootavad rabast naasjaid võrratud vaated ja võimalus kauneid päikesetõusufotosid teha.
Juubelihõngulisel festivalil on traditsiooniliselt kohal Eesti Riiklik Sümfooniaorkester; kaugemalt toovad külakosti viiuldaja Daniel Kogan Moskvast ja Moskva Püha Danilovi kloostri meeskoor.

17. juunil toimub Suure-Jaanis üle-eestiline vaimulik laulupäev ja aiakohvikute päev, kus saab lisaks muusikale nautida Suure-Jaani kandi perenaiste hõrgutisi.


http://muusikafestival.suure-jaani.ee/
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia sümfooniaorkester / XX Suure-Jaani Muusikafestival T 20.6.2017 19:00 Suure-Jaani kooli suur saal 5.00 - 8.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Tavapilet 8 €
Õpilane, pensionär 5 €
(Sooduspilet kehtib kuni 18aastasele õpilasele ja pensionärile dokumendi esitamisel kohapeal)

Kuni 7aastased lapsed (k.a) saavad festivalile tasuta

Uksed avatakse 18:30
Kestus 1h

Eelmüügi lõpp Piletilevis kontserdile eelneval päeval

Toimumiskoht
Suure-Jaani Eesti
Sündmuse korraldaja
Suure-Jaani Vallavalitsus
Lembitu 42 Suure-Jaani 71502 Viljandimaa
4355444
suure-jaani@suure-jaani.ee