Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

EEVA TALSI JA LUNAU & SUND / Mailaul 2017

N 4.5.2017 20:00
Tartu Jaani kirik
7.00 - 9.00
Eeva & Villu Talsi, Lunau & Sund @Mailaul 2017
4. mail kell 20.00 Jaani kirikus


Festivali löövad lahti kaks duot: Eeva & Villu Talsi Eestist ning Lunau & Sund Taanist. Nende kahe muusikalise kollektiivi ühine nimetaja on armastus: koosseisude liikmed on elukaaslased ja saadavad teineteist lisaks muusikalisele karjäärile ka igapäevas.

Eeva Talsi nimi eesti autorilaulu maastikul tutvustamist ei vaja. Tema muusika on soojendanud viimaste aastate jooksul mitmeid eesti kodusid. Tema laulud on südamlikud ning tihti on nendes ka õpetlik ja ausameelne sõnum.

Eeva ja Villu Talsi on duona esinenud juba üsna kaua, laiemale avalikkusele aga on nad tuntud muusikutena bändist Curly Strings. Duo esinemislaadi iseloomustab vahetu siiras rõõm muusikast ja kokkumängust. Kontserdil kõlab nii vanemaid traditsioonilisi pillilugusid kui ka omaloomingulisi laule mandoliinil, kitarril, viiulil ja hiiu kandlel.

Trine Lunaul ja Peter Sundil on Talsidega mitmeid sarnaseid jooni. Ka nemad on esinenud koos kaua – lausa 15 aastat ning nad kasutavad laulude edasi andmiseks erinevaid pille: kitarri, akordionit, suupilli ja kalimbat.

Lunau & Sund esineb Eestis esmakordselt. Nende laulud on mõjutatud taani folk-muusikast. Viiside puhas esitus tekitab kuulajas sulgkerge tunde, mis lennutab ta unistama kaugetele Põhjala radadele.

Mailaulu avakontserdil saab kuulda, kuidas kahe erineva kultuuri teed ristuvad ja millise sümbioosi tekitab armastus muusikas.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
EEVA TALSI JA LUNAU & SUND / Mailaul 2017 N 4.5.2017 20:00 Tartu Jaani kirik 7.00 - 9.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Täispilet 9€
Õpilane, tudeng, pensionär 7€
Erivajadustega klient 7€

Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!

Lastele vanuses kuni 10a. (k.a) on sissepääs tasuta.
Erivajadustega kliendi saatja tasuta.

Sissepääs alates 19:00
Kestus 2h

Toimumiskoht
Jaani 5 Tartu Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja