Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Festivalipass / Mailaul 2017

N 4.5.2017 18:00 - L 6.5.2017 23:59
Tartu
27.00 - 36.00
MAILAUL  2017: Mick Pedaja, Eeva Talsi, Silver Sepp, Lepatriinu jt.
4.-6. mai, Tartu


Mai alguses toimub neljateistkümnendat korda Tartu autorilaulufestival. Mailaulu keskmes on singer-songwriter – muusik, kes esitab ise enda loomingut.

Festivali programm on ülesehitatud mitmekülgselt, et anda ülevaade Eesti autorilauljatest. Mailaulu raamistab folk: festivali avab Eeva Talsi enda soolokavaga ning Mailaulu lõpetab Pastacas koosseisuga Puuluup. Elektroonilistemate kalduvustega muusikat saab kuulda Mick Pedajalt ja Lepatriinult. Pöörase loovuse toob lavale Silver Sepp, siiraid lugusid jutustavad Priit Strandberg ja akordionist Maimu Jõgeda.

Ühtlasi on oluline roll välismaistel esinejatel. Talsiga samal kontserdil esineb Taanist pärit abielupaar Lunau & Sund. Päikest toob Tonga saarelt pärit Joel Havea. Ühtlasi saab kuulda ka eelmise aasta Mailaulul tuttavaks saanud Annika Fehlingut Rootsist ja Brett Perkinsit. Festivali võtab kokku viimasel õhtul jazzkollektiiv Mike Parker Trio New Yorgist.

Tähelepanu pööratakse ka uutele tulijatele. Esimesel õhtul astub Tartu Erinevate Tubade Klubis üles ekstra Mailaulu jaoks kokku tulnud koosseis Projekt 7, kes esitavad kolme võimeka vokalisti: Hanna Maarja Kanguri, Anett Tamme ja Khris-Marii Palksaare loomingut. Festivali viimasel päeval saab kuulata uustulnukaid Roheline laval, kus teiste noorte tegijate hulgas esineb Klaarika Kahu koosseisuga Cahoo.

Lisaks traditsiooniks kujunenud Genklubile, Tartu Jaani kirikule ja Ülikooli kohviku Jazzklubile  toimuvad kontserdid sellel aastal esmakordselt ka Aparaaditehases: Erinevate Tubade Klubis ning Trüki- ja Paberimuuseumis.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Festivalipass / Mailaul 2017 N 4.5.2017 18:00 Tartu 27.00 - 36.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Passi hind kuni 30.04.17 (k.a)
Tavapass 36 €
Sooduspass 27 € (õpilane, tudeng, pensionär, erivajadustega klient). Erivajadustega kliendi saatjale sissepääs tasuta

Passi hind alates 01.05
Tavapass 40 €
Sooduspass 30 € (õpilane, tudeng, pensionär, erivajadustega klient). Erivajadustega kliendi saatjale sissepääs tasuta

Kuni 10aastased lapsed (k.a) saavad festivalile ilma tasuta.


Toimumiskoht
Tartu Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja