Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

LEPATRIINU & JOEL HAVEA / Mailaul 2017

R 5.5.2017 20:00
Erinevate Tubade Klubi, Tartu
5.00 - 7.00
Mailaulu teisel päeval esinevad Tartu Erinevate Tubade Klubis kaks väga erineva natuuriga autorilauljat: Eesti artist Lepatriinu ja Okeaanias asuvalt Tonga saarelt pärit Joel Havea.

Lepatriinu on isikupärane artist, kes on viimase aasta jooksul tõestanud ennast kui uus ja huvitav nüanss Eesti autorilaulu skeenel. Tema pealtnäha lihtne akustilise kitarri saatel ülesastumine on detailirohke, milles isikupärane hääl ja kaasahaaravad elektroonilised rütmid loovad lummust tekitava terviku.

Lepatriinul on hulgaliselt ülesastumisi televisioonis ja raadios. Lisaks oli Lepatriinu Noortebänd 2016 finalist ja noppis seal valdava osa auhindadest – sealhulgas ka esinemiskutsed Jazzkaarele, Intsikurmu Festivalile ja Augustibluusile. Tema esimene sooloalbum (EP) tuli välja selle aasta jaanuaris. Märtsis ilmus muusikavideo laulule “Sensitive”.

Kontserdi teises pooles esineb Tonga saarelt pärit Joel Havea. Päikseliselt särav Havea on multitalent, kelle loomingus peegelduvad laialdased muusikalised ja kultuurilised kogemused. Tema isikupärane, reggae ja soul'i sugemete ning popmuusika tunnetusega akustilises stiilis on tuntav autori Tonga ja Hollandi päritolu.

Joeli viljakasse loometegevusse mahuvad albumid "You Make Me Believe” ja EP "Strings & Wood” ning üle 400 kontserdi 13 riigis ja 4 kontinendil. Lisaks ülesastumistele sooloarstina esineb ta ka Joel Havea Trioga. Vahetult enne Mailaulu avaldab trio oma esimese albumi "Setting Sail”.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
LEPATRIINU & JOEL HAVEA / Mailaul 2017 R 5.5.2017 20:00 Erinevate Tubade Klubi, Tartu 5.00 - 7.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Täispilet 7€
Õpilane, tudeng, pensionär 5€
Erivajadustega klient 5€

Hinnad alates 1.05:
Täispilet 9€
Õpilane, tudeng, pensionär 7€
Erivajadustega klient 7€

Lastele vanuses kuni 10a. (k.a) on sissepääs tasuta.
Erivajadustega kliendi saatja tasuta.

Sissepääs alates 19:00
Kestus 2h

Toimumiskoht
Kastani 42, Aparaaditehas, IV korrus Eesti
Sündmuse korraldaja