Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Madfest Festival 2017

R 18.8.2017 10:00 - P 20.8.2017 15:00
9.00 - 35.00
Esmakordselt toimuv Madfest Festival pakub parajas koguses kõike, millest hing ja meel võib suve viimastel päevadel unistada. Merealale oleme kokku kutsunud parimat ja värskemat kaupa pakkuvad laadakauplejad, kelle rikkalikust valikust võid leida varusid nii sahvrisse kui ka lapse koolikotti. Tivoli ja lasteala hoolitsevad selle eest, et nii väikeste kui suurte adrenaliinitase oleks päikselisest suvepäevast veelgi kõrgem. Toidutänaval üllatavad imelised maitsed ja suurepärased ampsud. Kontserdialal astuvad üles praeguse hetke ühed kuumimad nimed. Shanon, Genka ja Paul Oja, I Wear* Experiment ja Reket on laval festivali avapäeval, 18. augustil. Laupäeval, 19. augustil hoolitsevad muusika eest Meisterjaan, Pur Mudd, Jüri Pootsmann ja Winny Puhh.
Öötundidel muutuvad Lauluväljaku siseruumid suurimaks suviseks ööklubiks, kus peoloomad saavad jalga keerutada päikesetõusuni! Reedel, 18. augustil hoiab piduliste tuju üleval Sky Plus @The Club, mille raames astuvad DJ-pulti Eesti populaarseima raadiojaama Sky Plus’i DJ-d Sven Arusoo ja Andi Raig, külalistena on neid toetamas Vaido Pannel ja BAD J. Eesti Ekspressi poolt Eesti ööelu megahitiks tituleeritud Vallaliste Pidu laseb oma armunooled kõikide üksildaste hingede suunas lahti 19. augustil.

Ole nende seas, kes hindavad kvaliteetset ajaviidet - on Madfest’i aeg!

Reede, 18.08

10.00 - 19.00 Laadaala, Lasteala, Toidutänav, Tivoli
19.00 - 00.00 Kontserdiala - I wear* Experiment, Reket, Genka ja Paul Oja, Shanon
23.00 - 07.00 Peoala - Sky Plus @ The Club (Vanusepiirang 18+)

Laupäev, 19.08

10.00 - 19.00 Laadaala, Lasteala, Toidutänav, Tivoli
19.00 - 00.00 Kontserdiala - Meisterjaan, Pur Mudd, Jüri Pootsmann, Winny Puhh
23.00 - 07.00 Peoala - Vallaliste Pidu (Vanusepiirang 18+)
 
Pühapäev, 20.08

10.00 - 15.00 Laadaala, lasteala, toidutänav, tivoli
Laadaala: Sissepääs 2 € (Müüakse ainult kohapeal)

Hinnad:
Festivali pass: 19.00 €
Sisaldab ligipääsu kogu festivali alale
Festivali VIP-pass 35.00 €
Sisaldab ligipääsu kogu festivali alale
Võimalus nautida kontserdit VIP-rõdul koos baari ja suupistetega
Võimalus pidutseda VIP-alas

Festivali 1-päeva pilet: 15.00 €
Sisaldab ligipääsu kogu festivali alale vabalt valitud päeval

Madfest esitleb: Sky Plus @ The Club 18.08.2017 (Vanusepiirang 18+)
Tavapilet 9.00 € - Sisaldab sissepääsu Lauluväljaku siseruumides toimuvale ööpeole
VIP pilet  25.00 € - Sisaldab sissepääsu Lauluväljaku siseruumides toimuvale ööpeole, VIP sissepääs, VIP korrus terassiga, eraldi baar, suupisted

Lisainfo: SKY PLUS @ The Club on klubipidudesari, mille raames asutvad DJ-pulti Eesti populaarseima raadiojaama Sky Plus’i DJ-d Sven Arusoo ja Andi Raig, külalistena on neid toetamas Vaido Pannel ja BAD J. Lisaks hoiavad tuju üleval vabariigi kauneimad TTÜ tantsutüdrukud. Muusikavalik on sarnane reedeõhtuse tantsumuusikasaate “Sky Plus@The Club” formaadiga. Maailma parim tantsumuusika ning kõige tulisemad peoloomad kohtuvad juba 18. augustil Tallinna Lauluväljaku siseruumides. Kõikide piduliste jaoks töötab toidutänav varahommikuni välja!Madfest esitleb: Vallaliste pidu 19.08.2017 (Vanusepiirang 18+)
Tavapilet 9.00 € - Sisaldab sissepääsu Lauluväljaku siseruumides toimuvale ööpeole
VIP pilet 25.00 € - Sisaldab sissepääsu Lauluväljaku siseruumides toimuvale ööpeole, VIP sissepääs, VIP korrus terassiga, eraldi baar, suupisted

Lisainfo: Eesti Ekspressi poolt Eesti ööelu megahitiks tituleeritud Vallaliste Pidu laseb oma armunooled kõikide üksildaste hingede suunas lahti Lauluväljakul. Kolmel korrusel mööda salajasi teid seigeldes võid leida just selle õige. Sel armukarussellil on suunaviitadeks tants, trall, kiirkohtingud ja armunõuandla. Muusika eest hoolitsevad Kristel Aaslaid ja Mattias Naan, üles astub ka Tigran otse Pärnumaa rannast ning paljud teised. Von Krahli kuumim peosari AUX toob elektroonilise klubimuusika armastajateni rahvusvaheliselt tuntud artisti. Kõikide piduliste jaoks töötab toidutänav varahommikuni välja!

Rohkem infot: www.madfest.eu
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Festivali sündmused