Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Maria Veretenina (sopran), Kristi Mühling (kannel), Jelena Ossipova (kitarr)

E 14.8.2017 19:00
Tallinna Raekoda
Maria Veretenina (sopran), Kristi Mühling (kannel), Jelena Ossipova (kitarr)

14. august
19:00
Tallinna Raekoda

Maria Veretenina on sündinud Tallinnas ning elab hetkel Suurbritannias. Ta on esinenud solistina ning ooperilauljana Rootsis, Soomes, Venemaal, Itaalias, Austrias, Ungaris, Saksamaal ja Suurbritannias. 2011. aastal debüteeris ta solistina Soome Rahvusooperis Helsingis. Maria on mitmete konkurside laureaat, 2017. aastal sai ta Grand Prix rahvusvahelisel konkursil Londonis, mis oli pühendatud vene-inglise muusikale.

Kristi Mühling on eesti kromaatilise kandle interpreet, kelle peamiseks tegevusvaldkonnaks on klassikaline- ja nüüdismuusika. Ta on paljude kandlele loodud teoste esmaettekandja nii solisti kui kammermuusikuna ning kuulub ansamblitesse Resonabilis ja Una Corda. Kristi on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kromaatilise kandle õpetuse alusepanija ning on töötanud samas õppejõuna alates kandle eriala asutamisest 2002. aastal.

Hinnatud kitarrist Jelena Ossipova on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias klassikalise kitarri erialal Heiki Mätliku juhendamisel bakalaureuseõppes, millele järgnes samas magistriõpe. Lisaks on ta tudeerinud vahetusüliõpilasena Sibeliuse Akadeemias professori assistendi Andrzej Wilkuse käe all. Jelena on osalenud mitmete maailmakuulsate kitarrimängijate meistrikursustel. Ta on esinenud solistina Vanemuise teatri sümfooniaorkestri ja Kaunase sümfooniaorkestri ees. Jelena tegutseb ka pedagoogina ning on olnud muusikakoolide konkursside žürii liige.

Kavas: U. Sisask, M. Maltis, K. Davydov, B. Jurjev, P. Balahhov, M. Kõlar, J. Zeiger, A. Kapp, E. Kapp, F. Tarrega, M. De Falla, J. Nin, L. Arditi.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Maria Veretenina (sopran), Kristi Mühling (kannel), Jelena Ossipova (kitarr) E 14.8.2017 19:00 Tallinna Raekoda
Toimunud
Hinnainfo

tavahind 15 EUR
õpilane/ tudeng/ pensionär 10 EUR
erivajadustega klient/ tema saatja 5 EUR

lisainfo:
lapsed vanuses kuni 6 aastat (k.a.), saavad sisse tasuta kui istuvad saatja süles
soovitatav vanus alates 7.eluaastast
sissepääs kell 18:00
üritus kestab 1 tund
ratastooliga ligipääs on olemas

Toimumiskoht
Raekoja plats 1 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
SA Eesti Interpreetide Kontserdid
Suur-Karja 23 Tallinn 10148 Harjumaa
+372 5019524
kammermuusika@interpreet.ee