Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Mooste folk 'Moisekatsi Elohelü'

R 21.4.2017 19:00 - L 22.4.2017 23:59
10.00 - 40.00
Mooste folk „Moisekatsi Elohelü“

Rahvamuusikatöötluste festivali kavas on 21. aprillil Põlva kihelkonna rahvaviiside- ja tekstide põhjal loodud oratooriumi „Tähemõrsja“ esmaettekanne, samuti toimub ansambli Käokirjas kontsert. Õhtu edenedes saab nii esineja kui külaline osa suurest pillimeeste jämmist koos Käokirjasega:  tantsime üheskoos südaööni välja! Nagu heaks tavaks saanud, võtame ka hetke peatumiseks, avaldades austust meie esivanematele.

Laupäeval, 22. aprillil vallutab muusika kogu Mooste mõisa territooriumi. Vabalava on ootel, Veskiteater, Viinavabrik ja teised mõisa hooned avatud, Silotornis süüdatakse lõke, mille ümber on hea ühiselt laulda. Õhtu puänt on Folgikojas toimuv suur võistluskontsert, kus pannakse proovile muusikute fantaasialend ja interpreteerimisoskused.

Mooste folk „Moisekatsi Elohelü“:

- Kaks päeva põnevaid kontserte, töötubasid ja kooslaulmisi ajaloolises Mooste mõisakompleksis.
- Suur muusikaseadete võistluskontsert, kus proovile pannakse esinejate vokaal- ja instrumentaalvõimed, loominguline fantaasia ja tehnilised oskused.
- Paik, kus rahvamuusika kõlab ka kaasaegses vormis, kus erinevad interpretatsioonid on teretulnud ja kus luuakse sild vana ja uue vahele.
- Koht, kus osa saada Vana-Võromaa kommetest ja kultuuripärandist.
- Kogemus, et rahvamuusika oskab särada ka tänapäeva muutuvas ajas, uutes traditsioonides ja vormides, meie juuri väärtustades.
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti