Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Rahvusvaheline festival ''Sõprade meloodiad'' / Фестиваль ''Мелодии друзей''

R 3.3.2017 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Sündmus on peatatud
Rahvusvaheline festival „Sõprade meloodiad“ jätkab nende aastate traditsioone, mil naaberriikide vahel toimus aktiivne kultuurivahetus.

Festival toimub 3. märtsil 2017 Vene Kultuurikeskuses. Kuulete esinemas hästituntud artiste Lätist, Eestist ja Venemaalt: ansamblid Eolika ja Maki, lauljad Marju Länik, Albert Asadullin, Sergei Sumin, Andrei Ivanov ja Leningradi retrokoondis.

Ansambel Eolika on Läti ABBA, üks tuntumaid Läti bände. Nad olid esimesed, kes esitasid Raimonds Paulsi laule, muuhulgas näiteks „Nokturn“. Eolika repertuaaris on hulgaliselt nii läti- kui maailmaestraadi hitte.

Marju Länik on menukas Eesti laulja. Tema laulud helisesid kõikjal endistes nõukogude vabariikides. Ta on esinenud ka Soomes, Jugoslaavias, Tšehhoslovakkias ja teistes riikides. Talle on laule kirjutanud tuntud heliloojad nagu David Tuhmanov, Ivar Männik, Igor Saruhhanov, Lauri Laubre, Kim Breitburg, Heini Vaikmaa, Vladimir Matetski.

Albert Asadullin on Venemaal nimekas laulja. Tema repertuaaris on palju poplaule ja aariaid rokk-muusikalidest, lisaks maailmakuulsad hitid ja aariad muusikalidest, operettidest ja ooperitest. Ta esitab ka kõige populaarsemaid tatari laule ning ta on Tatarstani täievoliline esindaja Venemaa kultuurielus.

Sergei Sumin on populaarne Eesti laulja. Ta on võitnud konkursi Baltimaade parim laulja 2016.

Andrei Ivanov on helilooja ja stsenarist. Tema laule laulavad Alla Pugatšova, Valeri Leontjev, Tatjana Bulanova, Mihhail Bojarski, ansambel Na-Na ja teised.

Ansambel Maki on Eesti-Vene kollektiiv, mis sai alguse juba aastal 1986. Bändi juht on laulja, helilooja ja arranžeerija Konstantin Semtšenko. Maki andis välja vinüüli „Odessa“ ja juba 3 aastat hiljem bänd lagunes. 2015. aastal tuli ansambel 30 aastase vaheaja järel uuesti kokku ja nende esimene kontsert toimus samal aastal Narvas. Festivalil „Sõprade meloodiad“ kuulete te taas nende hitte!

Leningradi retrokoondisesse on koondunud populaarsete Vene bändide («Поющие гитары», «Лейся песня» и «Лира») solistid, kes esitavad nende ansamblite parimad laule.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Rahvusvaheline festival ''Sõprade meloodiad'' / Фестиваль ''Мелодии друзей'' R 3.3.2017 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Sündmus on peatatud
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Pileti hinnad vahemikus 14 € kuni 29 € (vastavalt istekohale).

II rõdu kohad 5-12 ja 53-60 on piiratud nähtavusega.

Kestus 2h, vaheajaga

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Baltic Contsert Agency
Rakvere30a Narva 20305 Ida-Virumaa
58293358
semenhasman@mail.ru