Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Rock in Haapsalu / PÄEVAPILET

L 29.7.2017 18:00
Haapsalu Lossihoov
35.00 - 85.00
Suve üks suurimaid rokipidusid “Rock in Haapsalu 2017” toob Eesti väikelinna hulga maailma rokiklassika legende.

Selle suve üks suurimaid rokkmuusika festivale Rock in Haapsalu toimub 28.-29. juulil 2017 Haapsalu linnuses. Kahepäevane festival toob maagilisse väikelinna paremiku rokiklassika legende nii meilt kui mujalt. Nüüd müügil ka eribusside piletid liinil Tallinn-Haapsalu-Tallinn.

Alati, kui Haapsalus midagi toimub, siis see kuidagi poeb inimestele põue ja hinge. Haapsalus toimuv ei jäta kedagi ükskõikseks, sest Haapsalul on iseloom, oma aura. Haapsalu on ka vana ja iidne. Legendaarne. Igas mõttes. Sama juhtub pea kõigega, mis Haapsalus toimub. See muutub kustumatuks mälestuseks, jääbki meisse.

Haapsalu on ka pea ainuke paik Eestis, kus peale Tallinna astuvad regulaarselt üles rahvusvahelised suurartistid ja toimuvad nendega seotud sündmused. Sest inimestele meeldib Haapsalus käia ja need üritused on alati väga oodatud.
Ja nüüd on taas õhus midagi vägevat mis saab olema vaid Haapsalu enda oma.

Festivali kahel päeval saab nautida ja kaasa elada artistidele, kelle unustamatud superhitid on aastate jooksul vallutanud muusika edetabeleid ja fännide südameid üle kogu maailma, olnud osaks meie noorusest ning tähendanud meile kunagi nii palju. Aegumatud hitid, mida ei ole suutnud kustutada südamest ei aeg ega uute muusikastiilide pealetung. Kahepäevane nostalgiline rännak, mis viib sind tagasi nooruspõlve, aega kui nautisid oma lemmikute muusikat vinüülplaatidelt ja lintmakilt, kui toaseintele olid kleebitud iidolite mustvalged fotod.


Rock in Haapsalu

Rokiajastu naiselikku poolt esindavad kolm maailma kähedahäälsemat rokkivat leedit koos oma ansamblite ja võimsa live show-ga - Suzi Quatro (UK), Bonnie Tyler (UK), Lea Dali Lion (EST)

Kordumatute esitustega, mida saadavad sümfooniaorkester, Haapsalu Kammerkoor ja Raul Vaigla bänd, pakuvad publikule emotsionaalseid hetki absoluutsed legendid Paul Young (UK), Gary Brooker / Procol Harum'i solist / (UK), Tõnis Mägi & Ivo Linna (EST). Kuna just selline koosseis esineb üheskoos laval vaid Haapsalus, siis seda keemiat, mis laval tekib, kui kohtuvad klassika ja klassikud, ei ole võimalik enam kunagi kuskil mujal kogeda.

28. juuli
Ladies Night Live
Bonnie Tyler (UK)
Suzi Quatro ( US)
Lea Dali Leon (EST)

29. juuli
Masters of Rock
Gary Brooker ( Procol Harum) (UK)
Paul Young ( UK)
Tõnis Mägi (EST)
Ivo Linna (EST)


Suzi Quatro

Susan Kay “Suzi” Quatro (sünd 3. juunil 1950) on Briti-Ameerika laulja-laulukirjutaja, basskitarrist ja näitleja. Ta on esimene naisbasskitarrist, kes on saavutanud omal alal ülemaailmse kuulsuse. 70-ndate aastate hitid “If You Can’t Give Me Love”, “She’s in Love with You”, “I’ve Never Been in Love” jpt tagasid tee tuntusele. 1979. saavutas tema duett "Stumblin" koos Chris Normanniga
4. positsiooni USA edetabelis ja oli tema ainus number üks hitt Austraalias. 1973 andis Quatro välja omanimelise debüütalbumi. Sellest ajast alates on ta välja andnud viisteist stuudioalbumit, kümme kogumikku ja ühe live albumi. Tema soolohittide hulka kuuuvad "Can the Can", "48 Crash", "Daytona Demon", "Devil Gate Drive" ja "Your Mamma Won't Like Me". 80-ndatel tähelend jätkus. 2011 andis Quatro välja oma 15. stuudioalbumi “In the Spotlight”. Tänaseks on Quatro müünud üle 50 miljoni albumi ja jätkab aktiivselt live esinemistega kõikjal maailmas.


Bonnie Tyler

Bonnie Tyler (sündinud Gaynor Hopkins, 8. juunil 1951) on Walesi laulja, tuntud oma omanäolise käheda hääle poolest. Tyleri esimene album „The World Starts Tonight“ ilmus 1977. aastal. Tema läbilöögisingliks sai „Lost in France“ samalt albumilt. Järgmisel aastal ilmunud singel „It´s a Heartache“ vallutas edetabelite tipud nii Euroopas kui ka Ameerikas. 80-ndatel tõus tippu jätkus, kui ilmusid singlid unustamatute hittidega „Total Eclipse Of The Heart“ ja „Holding Out For A Hero“. Ta oli üliedukas Euroopas 1990. aastatel koos Dieter Bohleniga, kes kirjutas ja produtseeris tema hiti "Bitterblue". Bonnie Tyler´i viimane album „Rocks and Honey“ ilmus 2013. aastal, mille tuntuim singel on „Believe in Me“. Selle looga esindas ta Suurbritanniat 2013. aasta Eurovisiooni lauluvõistlusel ning saavutas 19. koha. Nii "It’s a Heartache" ja "Total Eclipse of the Heart" on ühed kõigi aegade enimmüüdumaid singleid, kumbki on müünud üle kuue miljoni. Tema töö on toonud paljude muude auhindade hulgas talle kolm Grammy ja kolm Brit Awardsi nominatsiooni.


Paul Young

Paul Young (sündinud 17. jaanuar 1956) on Inglise laulja, laulukirjutaja ja muusik. Ta on üks üheksakümnendate huvitavamaid vokaaltalente, kes on valitsenud muusikaedetabeleid korduvalt. Tema muusikukarjäär algas bändiga "Kool Kat & The Kool Kats" . 1979 moodustas ta bändi Q Tips, kellega anti 700 kontserti 3 aastat jooksul kuni 1982. aastal alustas Young soolokarjääri. Tema cover Marvin Gaye loole "Wherever I Lay My Hat" saavutas inglise edetabelites 1. positsiooni aastal 1983, millele koheselt järgnes album "No Parlez" millega ta saavutas ülemaailmse edu. Tema pehme hingeline hääl kuulus žanri, mida nimetatakse "blue-eyed soul". 1985 Brit Awards’il sai Young parima meesartisti auhinna. "Every Time You Go Away" jõudis number üheks USA’s aastal 1985 ja võitis parima Briti Video 1986. aastal Brit Awards’il.
Ta jäi Top 10’sse ka oma järgmiste hit singlitega “Come Back and Stay”, “Love of the Common People”. Unustamatu on ka “Senza Una Donna” duett koos Zuccheroga. Paul Young tuleb Eestisse üldse esmakordselt.


Gary Brooker / Procol Harum

Gary Brooker (sündinud 29. mail 1945) on inglise laulja, laulukirjutaja, pianist ja ansambli Procol Harum asutaja ja solist. Gary Brooker ja rockmuusika on lahutamatud juba 50-ndate lõpust saadik, kui tema juhitud rütm&bluusi bänd "The Paramounts " esimest korda avalikkuse ette astus. 1964. aastal õnnestus bändil oma versiooniga “The Coasters i" hitist "Poison Ivy" Inglise müügitabelite esimese neljakümne hulka jõuda.
Mõned aastad hiljem kohtus Brooker Keith Reidiga. Sellest ajast saadik on duol olnud bänd nimega "Procol Harum". 1967. aasta algul kirjutasid sõbrad Bachi loomingust inspireerituna laulu "A Whiter Shade of Pale". Brookeri soulilaulja häälega lauldud lugu tõusis  samal sügisel Inglise edetabelis esimeseks ja Ameerikas viiendaks. Kuue nädalaga müüdi üle 600 000 plaadi. Eduga kaasnenud pingele aga ei pidanud noored vastu ja bänd lagunes.
Brooker ja Reid jätkasid uue koosseisuga. Järgnesid hitid: "Homburg", "A Salty Dog", "Conquistador" ja "Pandora's Box" mis  tõusid üle maailma edetabelitesse ning kuuluvad täna raudselt rockiklassikasse.
Kokku ilmus bändilt kümmekond kauamängivat, neist viimane "Something Magic" 1977. aastal, peale mida bänd läks laiali. Brooker aga alustas iseseisvat karjääri.
1991. aastal kutsus Brooker stuudiosse vanad sõbrad Keith Reidi, bändi algkoosseisu klahvpillimängija Matthew Fisheri ja kitarrist Robin Troweri ning “Procol Harumi" alt anti välja album “The Prodigal Stranger".
Gary Brooker annab jätkuvalt live kontserte kõikjal maailmas nii soololauljana sümfooniaorkestri saatel kui ka “Procol Harumiga”. 14. juunil 2003 nimetati ta Briti kuninganna sünnipäeva puhul Order of British Empire liikmeks, tunnustades tema tegutsemist heategevuses.

Täpsem kava avaldatakse varsti nii Piletilevis, www.rockinhaapsalu.ee kui ka RockinHaapsalu Facebooki lehel.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Rock in Haapsalu / PÄEVAPILET L 29.7.2017 18:00 Haapsalu Lossihoov 35.00 - 85.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

29.07 päevapiletid
Alates 15. veebruarist 35 €


VIP pilet 85 € (VIP ala on ainuke istekohtadega sektor festivali platsil. VIP pass sisaldab nummerdatud isetekohta poodiumil, kus avaneb hea vaade lavale, eraldi tualetti ja baari (kange ja lahja alkoga) ning VIP meene-kaelakaarti, mis võimaldab alal sisse-välja liikumist.)

Ühepäeva pilet tagab pääsu kontserdialale. Edasi-tagasi liikumisekssaab kohapeal osta käepaela, mis maksab 10 €.
Kahepäeva pilet vahetatakse väravas käepaela vastu ja kehtib mõlemale päevale. Käepael  võimaldab edasi-tagasi liikumise mõlemal päeval.
Ühe päeva VIP  pilet vahetatakse väravas VIP kaelakaardi vastu ja kehtib ainult valitud päevale.Kaart võimaldab edasi-tagasi liikumist.
Kahe päeva VIP pilet vahetatakse väravas VIP kaelakaardi vastu, kaart kehtib mõlemale päevale ja võimaldab edasi -tagasi liikumist.


Lastele vanuses 8 eluaastat (k.a.) on sissepääs koos täiskasvanud saatjaga tasuta.

Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi esinejate ja ajakava osas.

Toimumiskoht
Haapsalu Eesti
Sündmuse korraldaja
Healer OÜ
Männi 18 Haapsalu 90509 Läänemaa
56571713
info@rockinhaapsalu.ee