Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Saaremaa Rannafestival

N 22.6.2017 19:00 - L 24.6.2017 23:59
2.00 - 17.00
Juunis toimub Mändjala rannas Saaremaa suurim rannafestival

22. - 24. juunil toimub Mändjala rannas suve suurim rannafestival Saaremaal. Üles astuvad Tanel Padar & The Sun, NOËP, Karl-Erik Taukar, Ott Lepland, Liis Lemsalu ja paljud teised. Piletid on nüüd müügil Piletilevis.


Selle suve vägevaim rannafestival Saaremaal toimub 22. - 24. juunil Mändjala rannas. Kolme päeva jooksul astuvad üles populaarseimad Eesti artistid ning DJ-d. Esimesel päeval (22.06) tõmbavad peo käima Võsu hiphopparid/räpparid 5miinust ning muusikat mängivad tunnustatud DJ-d Cozy ja Möls.

Teise päeva (23.06) peaesinejaks on ülipopulaarne elektro-artist/produtsent NOËP, lavale astuvad veel Ott Lepland, Liis Lemsalu, Genka & Paul Oja ning DJ Andi Raig. Kolmanda päeva (24.06) esinejate nimekirja kuuluvad Tanel Padar & The Sun, Karl-Erik Taukar ja Shanon. Muusikat mängib Eesti nr 1 DJ Andres Puusepp.

"Mändjala ranna atmosfäär on suviseks lõõgastuseks väga mõnus. Paljud inimesed on broneerinud Mändjala kämpingusse suvist majutust ning uurinud kas muusikat ikka tuleb randa? Täna saame öelda, et tuleb ning rohkem ja ägedamat kui kunagi varem!" kommenteerib festivali korraldaja Silja Vipre.

“Festivali tehnilise lahendi ning programmi koostamisel on meil ainult üks märksõna ning selleks on kvaliteet. Korraldajatena teeme endast kõik oleneva, et festivali külalistel, artistidel ja töötajatel oleks kolm päeva täis ainult positiivseid emotsioone” räägib sündmuse teine korraldaja Danel Pandre.

Vaata ja kuula:
NOËP – Move https://youtu.be/56g4D61ViAA
Tanel Padar & The Sun – Aega On https://youtu.be/mHtxV0DqdxI
Karl-Erik Taukar – Lähedal https://youtu.be/b7I94lIcLZk
Liis Lemsalu – Sinuga koos https://youtu.be/WdTlonxTMks
5miinust – Erootikapood https://youtu.be/eq9FDkEGnsQ

Lisainfo WWW.SAAREFEST.EE
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Festivali sündmused