Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tuulikki Bartosik 'Storied Sounds' / Reval Folk

R 17.11.2017 19:00
Vanalinna Muusikamaja
Reval Folk - Tuulikki Bartosik
17.11.17 kell 19:00 Vanalinna Muusikamajas (Uus 16c, Tallinn)

Külmade sügisõhtute hingesoojenduseks esineb Eestis oma autoriloominguga taas eesti üks edukamaid naisakordioniste maailmas – Tuulikki Bartosik. Oma soolokontserdiga avab ta ühtlasi õdusate pärimusmuusika kontsertide sarja “Reval Folk”.

Kontserdil tulevad esitusele palad Tuulikki autoriplaadilt “Storied Sounds”, mida kuulates võib sulgeda silmad ning lasta muusikalainetel kanda end rännakule läbi eesti maastike, merekohina ja metsamüha. Samuti mängib Tuulikki eesti, rootsi ja soome pärimusmuusikat.

Tuulikki Bartosik (1976) on hetkel tuntuim eesti naisakordionist maailmas. Tema looming on kerge, innovatiivne ja värske, miksides omavahel looduse helimaastikke akordionihelide ning visuaalkunstnike loominguga. Soome Sibeliuse Akadeemia magistrikraadiga Tuulikki on justkui üheksa naist korraga: ta on naine, ema ja muusik, olles samal ajal tegev Eestis, Soomes, Rootsis ja Inglismaal akordionisti, helilooja, muusikaõppejõu ja kultuurikorraldajana. Ta on tõeline põhjamaine väenaine, kes loob ja visualiseerib suurelt ning viib siis need visioonid ka ellu!

Viimasel ajal keskendub Tuulikki oma soolokarjäärile ning rändab kontserte andes üle terve maailma. Eestisse jõuab ta otse oma Jaapani tuurilt. 2006. aastal asutas Tuulikki koos Celia Roosega Veljo Tormise eestvõtmisel Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazzmuusika osakonnas pärimusmuusika eriala, mis on tänaseks saanud kasvulavaks mitmetele tuntud artistidele: Juhan Uppin, Leanne Barbo, ansambel Rüüt, Martin Müller ja teised. Tuulikki on ka populaarse Eesti ETNO noorte pärimusmuusikute laagri algataja ning Eesti laste ETNO käivitaja. Tema tööle ja loomingule võivad tänulikud olla mitmed eesti tänaseks edukad pärimusmuusikud.

Oma karjääri jooksul on ta käinud esinemas Euroopas ning Jaapanis, nii väiksemates klubides kui ka festivalidel. Ta on koostöös akordionisti ning tantsija Hannah James´iga loonud albumi “Chatterbox”, mis valiti prominentse briti päevalehe “The Telegraph” poolt 2015. aasta üheks parimaks folgialbumiks Suurbritannias.

EV 100 kultuuriürituste raames saab Tuulikkit järgmisel aastal kuulda nii Tallinnas, Stockholmis kui ka Berliinis. Samuti on töös tema algatatud naiste akordioniprojekt “Accordionesse” koos tuntud akordionimängijate Hannah Jamesi ja Karen Tweedi, Mairearad Greeni ja Teija Nikuga. ”Accordionesse” astub 2018. aasta jaanuaris üles Šotimaal, Glasgows festivalil “Celtic Connections”.

Tuulikki Bartosik "In Luce Amor" (youtube):
Kuula Tuulikki muusikat Soundcloud´is: https://soundcloud.com/tuulikki_bartosik
Veeb: www.tuulikkibartosik.com
Tuulikki Facebook: https://www.facebook.com/bartosiktuulikki
Tuulikki Instagram: https://www.instagram.com/accordioness/

Reval Folk on kodanikualgatus, mille eesmärgiks on pakkuda inimestele asises Tallinnas võimalust tuletada endale meelde oma põlist olemust, saades regulaarsete kontsertide ja töötubade näol osa pärimusmuusikast ja pärimusmuusikast inspireeritud autoriloomingust. Reval Folgil esinevad tuntud ja vähemtuntud pärimusmuusika artistid Eestist ja välismaalt.
www.facebook.com/revalfolk
www.revalfolk.ee
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Tuulikki Bartosik 'Storied Sounds' / Reval Folk R 17.11.2017 19:00 Vanalinna Muusikamaja
Toimunud
Hinnainfo

Hinnad alates 17.11 kell 12:00
Tavapilet 10 €
Õpilne, tudeng 7 €
Pensionär 5 €
Perepilet 20 € (2 täiskasvanut ja 2 last)
VIP pilet 30 € VIP pileti ostmine on võimalus sündmust toetada
Kuni 6aastased lapsed (k.a) saavad kontserdile tasuta

Hinnad alates 11.11:
Tavapilet 12 €
Õpilne, tudeng 8 €
Pensionär 7 €
Perepilet 20 € (2 täiskasvanut ja 2 last)
VIP pilet 30 € VIP pileti ostmine on võimalus sündmust toetada
Kuni 6aastased lapsed (k.a) saavad kontserdile tasuta

Uksed avatakse 18:00
Kestus 3h
1 vaheaeg 20 min

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Reval Folk MTÜ
Sütiste tee 22-78 Tallinn 13411 Harjumaa
info@revalfolk.ee