Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

XXI Muhu Tulevikumuusika Festival ''Juu Jääb 2017''

N 29.6.2017 19:00 - P 2.7.2017 03:00
5.00 - 95.00
21. festival JUU JÄÄB 2017 toimub 28. juunist kuni 2.juulini Muhu Muusikatalus, kontsertidega Muhu Katariina kirikus ja teistes imelistes paikades nii Muhu- kui Saaremaal.  

Juu Jääbi programm on täis avastamisrõõmu - moodne, alati värske ja uus. Siin toimub hea muusika taassünd. Juu Jääb ei alahinda kunagi oma publikut, pakub parimaid, üllatavaid kodumaiseid ja välismaiseid artiste. Festivali tunnuseks on kujunenud ka väga hea toidu ja veini valik, mis festivalikülaliste poolt erilist äramärkimist on väärinud. 
 
20 aasta jooksul on festivali portfell täitunud muusikaelamuste, legendaarseks muutunud lugude ning uute ja vanade sõpradega. Tantsida paljajalu värskelt niidetud karjamaal päikesetõusuni, maailma suurlinnadest kokku sõitnud muusikute superjämmi saatel – seda ainulaadset tunnet saab kogeda vaid Juu Jääbil…

Hea muusikasõber, kes sa pole varem Juu Jääbile sattunud, aga oled sellest nii palju head kuulnud, planeeri kordki see nädalalõpp oma kalendris ning avasta ka enda jaoks see eriline tunne, lihtsalt tule ja naudi!

Juu Jääb – see on sõpruskond, kes peab lugu väga heast muusikast, suvisest saarte loodusest ja parimast seltskonnast.

Värskeimat infot festivali kohta leiab alati ka:

www.juujaab.ee
www.facebook.com/juujaab
www.twitter.com/juujaab
www.instagram.com/juujaabfestival
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Festivali sündmused