Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Tallinn Whisky Show

L 20.5.2017 15:00
26.00 - 65.00
Tallinn Whisky Show toimub Hilton Tallinn Park hotellis laupäeval, 20. mail 2017.

Tallinn Whisky Show on päev täidetud parimate jookide, maitsvate toitude, uute teadmiste ja meelelahutusega. Eesti suurim viskiüritus toob kokku viskihuvilised ja joogimaailma profid ning annab võimaluse proovida hulganisti erinevaid viskisid, viskikokteile ja muid jooke, osaleda seminaridel ning – mis kõige olulisem – koos sõpradega hästi aega veeta. Oodatud on kõik huvilised – nii algajad viskisõbrad, kes seda uhket jooki alles tundma õpivad, kui asjatundjad, et avastada uusi lemmikuid ja brändide esindajatega mõtteid vahetada.

Piletihinna sees on rohkem kui 50 viski degusteerimine. Esindatud on nii maailma suuremad ja tuntumad viskibrändid kui huvitavad nišitootjad. Neile, kelle esimene eelistus ei ole kange alkohol, kuid kes siiski soovivad heal üritusel osaleda, pakume kaaslase piletit, mis annab võimaluse degusteerida erinevaid veine, vahuveine ja viskikokteile.

Üritus toimub kahes osas: degustatsioonialal ja peoalal. Viiekümne viski ja muu joogi degusteerimine toimub degustatsioonialal. Peoalal pakume lisavalikut viskisid ja kokteile, suurepärast õhtusööki The Able Butcher restoranilt, sigareid ja meelelahutust.

Whisky Show pilet ja kaaslase pilet annavad sissepääsu degustatsioonialale, Whisky Show & Party pilet annab sissepääsu nii degustatsioonialale kui peoalale.

Degustatsiooniala on avatud 15:00-20:00, peoala 18:30-22:30.

Rohkem infot leiate Tallinn Whisky Show koduleheküljelt www.whiskyshow.ee
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Festivali sündmused