Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

NuQ Treff 2017. Gisele Vienne 'KÕHURÄÄKIJATE KONGRESS'

L 3.6.2017 20:00
Ferdinandi saal, NUKU, Tallinn
25.00

RAHVUSVAHELINE VISUAALTEATRIFESTIVAL NuQ Treff

FESTIVALI PEAESINEJA:
Gisele Vienne, Dennis Cooper, Puppentheater Halle (Saksamaa)

„KÕHURÄÄKIJATE KONGRESS”

Kes on need veidrad inimesed – kõhurääkijad? Miks nad teevad seda, mida teevad? Mis on neid kõhurääkimise juurde viinud? Milline on nende identiteet ja millisena näevad neid teised?

„Kõhurääkijate kongress” toob publiku ette igal aastal Ameerika Ühendriikides Kentuckys toimuva maailma suurima kõhurääkijate kongressi, kuhu tulevad kokku väga erineva sotsiaalse ja erialase taustaga kõhurääkijad üle maailma. Kongress on koht, kust leitakse mõttekaaslasi ja jagatakse ühist kirge, mida kõrvalseisjad ebatavaliseks või lausa veidraks võivad pidada. Üheksa nukunäitleja-kõhurääkijat esitavad nii nukkudega kui ka ilma dialooge kõhurääkijate isiklikest ja erialastest väljakutsetest, paljastades tegelaste keeruka psühholoogia. Vaatluse all on eripärased iseloomujooned, mida neile kahtlasteks, kummalisteks või lausa häirivateks peetavatele tegelastele pidevalt omistatakse.

Lavastus koosneb 27 häälest 9 saksa ja prantsuse nuku- ning kõhurääkija esituses ja mitmekihilistest dialoogidest, mis paljastavad tegelaste keeruka psühholoogia.

See on tume, melanhoolne sissevaade viisidesse, kuidas inimesed peidavad end nukkude või iseendi allasurutud emotsioonide taha. – Gisèle Vienne

Gisèle Vienne (1976) on prantsuse-austria koreograaf, lavastaja, artist ja visuaalkunstnik. Pärast filosoofiaeriala lõpetamist õppis ta nukunäitlemist Prantsusmaa tunnustatud nukuteatrikunstikoolis École Supérieure Nationale des Arts de la Marionnette. Aastatel 1999–2004 lõi ta neli lavastust koos Étienne Bideau-Reyga. Sestsaati on ta teinud koostööd kirjanike Dennis Cooperi ja Catherine Robbe-Grilleti, muusikute Peter Rehbergi ja Stephen O’Malley, valgustuskunstnik Patrick Riou’ ja näitleja Jonathan Capdevielle’ga.

Kontseptsiooni autor ja lavastaja Gisèle Vienne
Teksti autor Dennis Cooper koostöös näitlejatega
Valguskujundaja Patrick Riou
Muusika Stephen O’Malley, Peter Rehberg

Mängivad Jonathan Capdevielle, Kerstin Daley-Baradel, Uta Gebert, Vincent Göhre ja Puppentheater Halle näitlejad Nils Dreschke, Sebastian Fortak, Lars Frank, Ines Heinrich-Frank, Katharina Kummer

täiskasvanutele
kestus 2 h
inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega

Sündmuse koduleht: http://www.nuku.ee/et/festival

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
NuQ Treff 2017. Gisele Vienne 'KÕHURÄÄKIJATE KONGRESS' L 3.6.2017 20:00 Ferdinandi saal, NUKU, Tallinn 25.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Piletid kuni 31.03.17 hinnaga  20 €
Alates 01.04.17 hinnaga 25 €

Toimumiskoht
Lai tn 1 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Sihtasutus NUKU
Lai 1 Tallinn 10133 Harjumaa
6679555
nuku@nuku.ee