Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

NuQ Treff 2017. 'Oih!'

L 3.6.2017 13:00
NUKU Proovisaal, Tallinn
Välja müüdud

Etendus toimub visuaalteatrifestivali NuQ Treff 2017 raames

PROGRAMM LASTELE

Teater Blik / Taani

vanusele 1–4
kestus 30 min
tekstita

Elu on täis üllatusi. Miski ei ole nii, nagu eeldame - kõik liigub ja muutub.
Lavastuse peategelaseks on paber kogu oma hapruses ja mitmekülgsuses. Muusikast ja volditud paberist sünnib lugu, mis räägib elu mitmekesisest ja segasest ilust. See on nagu abstraktne maal või äsja loodud muusikapala õrna, kaduva ja pidevalt muutuva paberi maailmas.

„Oih!” on lavastus lastele ja nende vanematele. Läbi mängu, esemete ja muusika jutustab see elust, mälestustest, muutustest ja ootamatustest. Lavastus valmis kõigi osaliste ühistööna, oma panuse andsid ka proove regulaarselt külastanud lapsed, kes olid ideede arengu peegliks. Lavastus valmis suures lugupidamises laste rikkaliku fantaasia ja suurte isiksuste vastu - sest lastel on kvaliteedi ja kunsti osas kõrged nõudmised.

TeaterBlik on uus teatrikollektiiv, mis tegutseb kunstilise juhi Gertrud Exneri käe all.
Teatri eesmärgiks on luua lastele ja täiskasvanutele suunatud innovaatilise teatri platvorm. Eesmärk on kasutada tugevalt visuaalset, tunnetuslikku ja muusikalist väljendusviisi, mis ühendab draamat, objektiteatrit, tantsu ja muusikat.
Juba mitu aastat on Gertrud Exner teinud tihedat koostööd Catherine Sombsthayga Prantsusmaalt teatrist Compagnie Médiane ning lavastaja Catherine Poheriga Taanist. Nende koostööde tulemusel sündisid kaks väikelastele suunatud lavastust: „The Way Round“ teatris Barkentin Teater ja „Rain“ teatris Teaterværksted Madam Bach. Mõlemad lavastused leidsid sooja vastuvõtu nii Taanis kui välismaal. TeaterBlik soovib säilitada kontakti rahvusvahelise teatrimaailmaga läbi ühisprojektide, külalisetenduste ja kunstivahetuse.

Sündmuse koduleht: http://www.nuku.ee/et/festival

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
NuQ Treff 2017. 'Oih!' L 3.6.2017 13:00 NUKU Proovisaal, Tallinn
Välja müüdud
Hinnainfo


NUKU tavasoodustused ei kehti.
Pilet peab olema kõigil sõltumata vanusest.

Toimumiskoht
Lai tn 1 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Sihtasutus NUKU
Lai 1 Tallinn 10133 Harjumaa
6679555
nuku@nuku.ee