Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Viljandi Pärimusmuusika Festival 2017 UPA UPA UBINAKÕNÕ R.TEDER, M. KALKUN, T. BARTOSIK

L 29.7.2017 20:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi
12.00
"Upa-upa ubinakõnõ” on laulja Mari Kalkuni, akordionisti Tuulikki Bartosiki ning multiinstrumentalist Ramo Tederi (Pastaca) koostöös sündinud pärimusmuusika juurtega uuslooming. Upa-Upa kontserdid teeb eriliseks lihtsus ja spontaansus ning tavapäratute muusikariistade kasutamine, mis innustavad kuulajat tajuma muusikat kõikjal enda ümber. Trio lõbusad kontserdid on laetud soojuse, mängulisuse ning elurõõmuga. Lisaks pärimuspillidele kuuleb rütmi sahistamas ka videoteipi, kilekotti, tööriistakasti. Leidlikud rahvalauludega läbipõimunud seaded, naljakad lugulood ja müstilised kõlamaailmad näitavad teed võrokeste „salakeele" juurde.

"Upa-upa ubinakõnõ" plaat ilmus 2015. aastal Võro Instituudi alt ning valiti Eesti Rahvusringhäälingu poolt möödunud aasta parimate plaatide hulka.
Kirjanik Aapo Ilves on Upa-upa muusikat kommenteerinud niimoodi: “Esitajad-loojad on ju tuntud ka väljaspool Eestit, ja mis kõige kenam – kuigi alapealkirja põhjal lasteplaat, ei ole sellel plaadil ninnunännutamist ega sihtgrupi alahindamist. Muusika on muusika ja sellel ei saagi olla ealisi piiranguid ega välistamisi.”

Mari Kalkun
Tuulikki Bartosik
Ramo Teder

www.facebook.com/upaupaubinakono

Sündmuse koduleht: http://folk.ee/festival/artistid-programm/artistid/performer/399-upa-upa-ubinakono

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Viljandi Pärimusmuusika Festival 2017 UPA UPA UBINAKÕNÕ R.TEDER, M. KALKUN, T. BARTOSIK L 29.7.2017 20:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi 12.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Piletihind 12€

Endale istekoha tagamiseks tuleb festivali passi, noortepassi ja päevapassi omanikel osta 2€ lisapilet. 2€ Lisapileti saab endale lunastada passil oleva koodi alusel.

Kuni 12 a lapsed (k.a) saavad saali tasuta kui istuvad saatja süles. Vastasel juhul tuleb lapsel osta täisüksikkontserti pilet.


NB! Hilinejaid saali ei lubata!
Uksed avatakse 30 min enne algust.
 

 

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee